1. Dziś Niedziela Biblijna i I Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Warto przypomnieć sobie jak ważną praktyką dla każdego chrześcijanina jest systematyczne czytanie Pisma Świętego.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół 60 zł – Bóg zapłać! Dziękuję również p. Waldemarowi Grzebieniowi za wykoszenie trawy wokół kościoła i za ogrodzeniem oraz p. Stefanowi Nawrockiemu za przewiezienie drewna z rozbiórki starej stodoły i segregowanie materiałów. W sobotę na godz. 9.00 proszę następujące rodziny: Kaczanowie, Musialikowa, Tadeusz Szopa, Danuta Leniek, Olga i Krzysztof Majchrzakowie, Antonina Pęcak, Niziołkowie, Agnieszka Wulw, Pulnarowie.
  3. W ostatnią niedzielę składka na potrzeby kościoła wyniosła 2680 zł. Dziękuję ofiarodawcom, a także radnym za zebranie składki. Z zebranych funduszy finansowane są prace przy budowie sanitariatów w budynku parafialnym (przy wejściu do sali). Przeznaczone zostały na ten cel składki z poprzednich 3 miesięcy, ale inwestycja jest jeszcze nie zakończona, stąd prośba odpowiedzialne podejście do składek. Sanitariaty przy kościele są bardzo potrzebne. Przy tej okazji chcę bardzo podziękować członkom Rady Parafialnej za wykonane prace: p. Ryszardowi Bogaczykowi, p. Czesławowi Majchrzakowi, p. Janowi Płatkowi i p. Krzysztofowi Płatkowi, a także za prace murarskie i tynkarskie p. Janowi Baranowi oraz prace wodno-kanalizacyjne p. Sylwestrowi Woźniakowi.
  4. W tygodniu Msze św. o 18.00. Jutro 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe po św.. W niedziele i uroczystości nabożeństwo po Sumie. Zachęcam wszystkich, aby w maju przez wstawiennictwo Maryi wypraszać potrzebne łaski. Szczególnie zaproszeni są na te nabożeństwa dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz kandydaci do bierzmowania.
  5. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze św. jak w niedzielę. W piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, a w sobotę święto Św. Filipa i Jakuba.
  6. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek po nabożeństwie spotkanie POAK. W piątek w Niżnej Łące o 7.00 spowiedź, Msza św. i odwiedzanie chorych w domach. W Bóbrce spowiedź od 17.00, Msza św. o 18.00. W sobotę Msza św. z nabożeństwem majowym o 18.00, w Niżnej Łące o 19.30 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.
  7. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Stanisława i Władysław Dobrzańscy
Wtorek+ Jan Bogaczyk
Środa7.30 W int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz

9.30 + Antoni Sajdak

11.30 Dziękczynno-błagalna od sióstr z róży Marii Majchrzak

Czwartek+ Bogusława Kaczor od sąsiadów Stanisławy Musialik, Heleny Kaczan, Tadeusza Szopy i Danuty Leniek
Piątek7.00 + Władysław Jaworski

18.00 + zm. siostry z róży Alicji Jarmułowicz

Sobota18.00 + Stanisław Pietruszka w 36 r.śm. i jego rodzice

19.30(NŁ) + Tadeusz Węgrzyn od dzieci i żony

Niedziela7.30 + Alfred Turek i jego rodzice

9.30 + Teresa Kolanko w 20 r.śm. i jej rodzice

11.30 W intencji Parafian