1. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje na wszystkich kontynentach, modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy, pamiętając szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na misje.
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 50 zł – Bóg zapłać! W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Traczowie, Grażyna Woś, Henryk Pukajło, Stefania Woś, Helena Sęp, Iwona i Maciej Ziębowie, Ewa i Marek Biały.
  3. Dziś liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, we wtorek wsp. bł. Jana Balickiego, w sobotę Święto św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów.
  4. Msza św. i nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.00. Do prowadzenia różańca proszę: w poniedziałek dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, we wtorek róża Teresy Płatek, Anny Szydło i Marii Majchrzak, , w środę róża Lucyny Kłosowskiej, Alicji Jarmułowicz i APDCz, w czwartek siostry z róży Barbary Szczurek, Barbary Pacek, Elżbiety Roterman, w piątek dzieci i młodzież z Oazy, w sobotę róża Ryszarda Bogaczyka i Akcja Katolicka.
  5. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Helena Mermon od Katarzyny i Ryszarda Majchrzaków z rodziną
Wtorek+ Helena Mermon od rodziny Pękalów z Żeglec
Środa+ Helena Mermon od rodziny Dubielów z Teodorówki
Czwartek+ Helena Mermon od wnuka Krzysztofa z rodziną
Piątek+ Stanisław Woś od Mirka z rodziną
Sobota+ Zofia Janas w 25 r.śm.
Niedziela7.30 O błog. Boże Haliny oraz o radość życia wiecznego dla rodziców

9.30 + Helena i Władysław Szydło

11.30  W intencji wszystkich Parafian

 

  1. W piątek spotkanie Oazy.
  2. Proszę o zgłoszenie się chętnych parafian do prac przy ociepleniu sanitariatów przy wejściu do domu parafialnego.