1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wysokości 60 zł – Bóg zapłać!

W sobotę na godz. 9.00 proszę następujące rodziny: Ewa i Jan Szopa, Wdowiarzowie, Krakosiowie, Guzikowie, Nowakowie, Krystyna i Bogusław Mermon, Trybusowie, Kubitowie.

W środę 1.XI Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po Sumie procesja na cmentarz. Jak co roku na cmentarzu będzie kwesta od 8.00 do 16.00 – lista osób do kwesty jest w przedsionku kościoła i na tablicy na cmentarzu.

  1. W czwartek Dzień Zaduszny – o 7.00 Msza na cmentarzu (w razie deszczu w kościele), o 15.00 w Niżnej Łące, o 17.00 w Bóbrce.
  2. W miesiącu listopadzie: można codziennie uzyskać odpust za zmarłych pod zwykłymi warunkami (wyzbycie się przywiązania do grzechu, spowiedź i Komunia św.)za pobożne nawiedzenie cmentarza, gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga, dowolną modlitwę za zmarłych oraz modlitwę w intencjach Ojca św. W dniach od 1 do 8 listopada – odpust zupełny w pozostałych dniach – cząstkowy.  Listopad to miesiąc modlitwy za zmarłych. Wypominki to tradycyjna forma tej modlitwy. Kartki na wypominki są na bocznych ołtarzach. Nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie od 2.XI po Mszy św. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.
  3. Msze św. w poniedziałek i wtorek o 17.00 i nabożeństwo różańcowe. Do prowadzenie różańca proszę: w poniedziałek – Domowy Kościół, we wtorek – Rada Parafialna.
  4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta, po nabożeństwie spotkanie Akcji Katolickiej. W piątek o 7.00 Msza w Niżnej Łące i odwiedzanie chorych w domach. O 17.00 Msza w Bóbrce. W sobotę o 17.00 Msza św. w Bóbrce, o 19.30 Msza św. z różańcem fatimskim w Niżnej Łące.
Poniedziałek+ Zdzisław Szopa od siostry z mężem
Wtorek+ Janina, Stanisław Zuzak
Środa7.30 + Edward Pikul w 6 r.śm.

9.30 + Antoni Nowak i jego córka Teresa Wdowiarz

11.30 W intencji zmarłych Parafian

Czwartek7.00 W intencji wszystkich Wiernych Zmarłych

15.00 W intencjach Ojca Świętego

17.00 W intencji dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz

Piątek7.00 + Józef i Izabela Pacek w r.śm. Józefa

17.00 + Helena Mermon od wnuczki Anety

Sobota17.00 + Kazimiera i Władysław Dubiel

19.30 + Tadeusz i Stanisława Węgrzyn od siostry Marianny

Niedziela7.30 + Stanisław Uliasz

NŁ + Maria i Jan Longawa i rodzeństwo

11.30 W intencji wszystkich Parafian

  1. Intencje mszalne: