1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wysokości 90 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę następujące rodziny: Halina Kurek, Kuczowie, Dubielowie, Krystyna Wityńska, Jadwiga Bałuka, Lucyna Łęcka, Joanna i Sylwester Woźniakowie.
  2. Nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie po Mszy św.
  3. Dzisiaj w naszej Parafii Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Rozpoczną się Mszą św. o 14.00 (nie będzie Mszy o 11.30). Po Mszy św. złożenie kwiatów i wieńców oraz zapalenie zniczy na cmentarzu, a następnie przemarsz do Sali Domu Ludowego, gdzie będzie program artystyczny: montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły, prezentacja pieśni patriotycznych w wykonaniu laureatów Gminnego Konkursu Polskiej Pieśni Patriotycznej, uczestników spotkania, Zespołu Śpiewaczego Bobrzanie i Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Bobrzanie, a na koniec koncert zespołu Michael z Krakowa.
  4. Msze św. o 17.00.
Poniedziałek+ Stanisława Szopa od Pauliny i Bożeny Szymańskich
Wtorek+ Marian Sęp od Marty Szydło z rodziną
Środa+ Krystyna Kasprzyk od koleżanek córki Ireny z KHS
Czwartek+ Stanisława i Marian Jastrząb, Stanisław i Aleksander Wolański od rodziny Jastrząbów
Piątek+ Stanisława i Marian Jastrząb od rodz. Jastrząbów
Sobota+ Stanisław Wolański od rodz. Jastrząbów
Niedziela7.30 + Stanisław i Kazimiera Bodziany

NŁ + Jan Kolanko

11.00 W intencji Parafian

  1. Intencje mszalne:
  2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. III gimnazjum. W przyszłą niedzielę 19.XI po Sumie zapraszam na spotkanie rodziców kandydatów do Bierzmowania z kl. III.
  3. W piątek po Mszy św. Spotkanie Oazy.
  4. W przyszłą niedzielę składka od rodzin na inwestycje w Parafii – ogrzewanie kościoła parafialnego.