Rekolekcje ewangelizacyjne  w naszej Parafii to nowa forma rekolekcji parafialnych. Chodzi o to, aby poruszyć nasze serca w trochę inny sposób niż dotychczas. Otrzymaliśmy błogosławieństwo na to duchowe wydarzenie w naszej Parafii od Ks. Abpa Adama Szala.

Rekolekcje będą oparte na biblijnym przesłaniu: miłości Bożej, naszym grzechu, zbawieniu, jakiego dokonał dla nas Jezus Chrystus, naszej odpowiedzi na nie przez wiarę i nawrócenie, które prowadzi do zaproszenia Jezusa do naszej codzienności, pragnieniu życia w mocy Ducha Świętego oraz we wspólnocie.

Rekolekcje rozpoczną się w czwartek 19 kwietnia o godz. 17.00 i będą trwały do niedzieli 22 kwietnia 2018 r. W piątek i w sobotę plan będzie następujący: do południa blok zabaw i warsztatów ewangelizacyjnych dla dzieci i młodzieży. Po południu rodziny w Bóbrce i w Niżnej Łące odwiedzą osoby, aby przeprowadzić krótką rozmowę informacyjną, a następnie ok. godz. 15.30 kapłani z Panem Jezusem w monstrancji odwiedzą te rodziny, które wcześniej wyraziły zgodę, aby przyjąć Jezusa Eucharystycznego  w domu, pomodlić się  i oddać domostwo Jezusowi.

W czwartek, piątek i w sobotę o godz. 19.00 będziemy gromadzić się na konferencji, Eucharystii, spowiedzi, nabożeństwie lub koncercie. Zakończenie rekolekcji będzie w niedzielę na wszystkich Mszach świętych.

Każde rekolekcje są duchowym zwycięstwem nad złem w naszym życiu. Aby to zwycięstwo się dokonało trzeba wiele modlitwy. Dlatego zapraszamy do duchowego wsparcia tej inicjatywy. Kto chciałby zadeklarować jakąś systematyczną modlitwę (Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Zdrowaś Maryjo, Adorację Najśw. Sakramentu), albo formę postu, ograniczenia czegoś, np. oglądania TV, rozrywki przy komputerze, smart fonie, odmówienia sobie używek (alkohol, papierosy), czy też chciałby podjąć jakąś formę dobrych uczynków, prosimy, aby wypełnił dolną część ulotki i dostarczył do kościoła jako dar duchowy, jako nasze wspólne przygotowanie się do rekolekcji.

_______________________________________________________________________

 

Do czasu rozpoczęcia rekolekcji parafialnych deklaruję:

Dar duchowy (modlitwa, post, dobry uczynek) ………………………………………………………………..

Jak często będziesz omadlać rekolekcje (codziennie,  raz w tygodniu, kilka razy w tygodniu) ……………………………………………

Podaj soje imię i wiek: ……………………………………………….