1. W czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto weźmie udział w jednym z nabożeństw Tygodnia modlitw i w jego zakończeniu, może uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.
 2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wysokości 80 zł – Bóg zapłać! W sobotę na 9.00 proszę do sprzątania następujące rodziny: Jabłeccy, Leokadia Lula, Janina i Krzysztof Żurakowie, Zublowie, Robert i Barbara Farajewiczowie, Podgórscy, Plisowie.
 3. Zakończyłem wizytę duszpasterską. Dziękuję za serdeczne przyjęcie w domach, rozmowy o sprawach dotyczących życia Parafii i złożone ofiary. Bóg zapłać!
 4. W dzisiejszą niedzielę Rada Rodziców ZSiP w Bóbrce zaprasza na Dzień Babci i Dziadka. Msza św. w intencji Babci i Dziadków naszej Parafii będzie o godz. 14.00 (nie będzie Mszy o 11.30), a następnie spotkanie w Sali Domu Ludowego w Bóbrce z licznymi atrakcjami.
 5. Za tydzień, w niedzielę, o godz. 16.00 w Domu ludowym w Bóbrce odbędzie się zebranie Rady Parafialnej z Bóbrki i Niżnej Łąki, Rady sołeckiej z Bóbrki i Niżnej Łąki i radnych gminnych. Ze względu na wagę omawianych spraw, prosimy o niezawodne i punktualne przybycie.
 6. Msze św. w tygodniu o 17.00, tylko w sobotę o 7.00.
 7. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Stanisław i Anna Szmyd w 25 r.śm. Stanisława i 20 r.śm. Anny
Wtorek+ Stanisława Dubiel od Malczewskich i Haliny Kurek
Środa+ Tadeusz Czarnota od Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bóbrka
Czwartek+ Stanisława Dubiel od pracowników przedszkola z Bóbrki
Piątek+ Tadeusz Czarnota od Zespołu Śpiewaczego Bobrzanie z Kapelą
Sobota+ Stanisława Dubiel od sąsiadów
Niedziela7.30 + Józef i Antonina Rymek oraz o zdrowie i błog. Boże dla Stefana i Stanisława Rymek

NŁ + Helena Wilk w r.śm. i Aleksander

11.30 W intencji Parafian

 1. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. III gim.
 2. W piątek spotkanie OAZY.
 3. W przyszłą niedzielę po Sumie proszę na krótkie spotkanie w kościele scholę wraz z rodzicami. Ustalimy czas i miejsce prób scholi.
 4. Przypominam o modlitwie w intencji Parafialnych Rekolekcji Ewangelizacyjnych. Proszę o dostarczanie do kościoła karteczek z duchowymi darami.
 5. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę do Wilna. Szczegóły na stronie parafialnej i w gablocie.