1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 90 zł – Bóg zapłać! W sobotę na 9.00 proszę do sprzątania następujące rodziny: Barbara i Zbigniew Mermonowie, Ewa i Krzysztof Mermonowie, Łaccy, Krakosiowie, Skarkowie, Bodziani, Frużyńscy, Lesiowie.
  2. Zostały ostatnie dwa tygodnie Wielkiego Postu. Zapraszam do uczestniczenia w nabożeństwach Drogi Krzywej i Gorzkich Żali, dla tych, którzy jeszcze ani raz nie uczestniczyli w wielkopostnych nabożeństwach to ostatnia szansa. Przygotowujący się do sakramentów: I Komunii i Bierzmowania powinni obowiązkowo w nich uczestniczyć.
  3. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Dlaczego warto prosić św. Józefa o wstawiennictwo przed Bogiem i pomoc? Odpowiedzi na to pytanie udziela m.in. św. Bernard z Clairvaux: „Od niektórych świętych otrzymujemy pomoc w szczególnych sprawach, ale od św. Józefa pomoc jest udzielana we wszystkich, a poza tym broni on tych wszystkich, którzy z pokorą zwracają się do niego”. Inny św. Bernard, ten ze Sieny, pisał: „Nie ulega wątpliwości, że Chrystus wynagradza św. Józefa teraz nawet więcej, kiedy jest on w niebie, aniżeli był on na ziemi. Nasz Pan, który w życiu ziemskim miał Józefa jako swego ojca, z pewnością nie odmówi mu niczego, o co prosi on w niebie”.
  4. W czwartek spowiedź wielkopostna w naszej Parafii: od 15.30 do 17.00. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w domach będzie w Wielki Poniedziałek 26.III. Chorych, których stale nie odwiedzam w I piątki proszę zgłosić w zakrystii.
  5. Msze św. w tygodniu o 7.00. W poniedziałek Ur. św. Józefa o 17.00. W piątek Droga Krzyżowa i Msza św. w Bóbrce o 16.30, w Niżnej Łące o 18.00.
  6. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Józef Bryła
Wtorek+ Aniela i Bronisław Szydło
Środa+ Stanisława Dubiel od syna Marka z rodziną
Czwartek+ Stanisława Dubiel od Rady Sołeckiej i radnego wsi Bóbrka
Piątek16.30 (B) + ks. Józef Żółtek od Parafian z Bóbrki

18.00 (NŁ) + Tadeusz i Stanisława Węgrzyn od Gazdów

Sobota+ Tadeusz Jasiński w 10 r.śm. i jego rodzice od córki z rodziną
Niedziela7.30 + Franciszek, Karolina, Edward, Stanisław Pikul, Grzegorz Sęp

NŁ + Stanisława Przewłocka w 1 r.śm.

11.30 W intencji Parafia