1. Dziś poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Gorzkie Żale z wystawieniem Najśw. Sakramentu po Sumie.
 2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 40 zł – Bóg zapłać! W sobotę po zakończeniu Wigilii Paschalnej proszę do sprzątania następujące rodziny: Nowakowie, Szydłowie, Bogaczykowie, Monika i Piotr Bogaczykowie, Jabłeccy, Mrozkowie.
 3. Msze św. w tygodniu: w poniedziałek, wtorek, środę o 7.00.
 4. TRIDUUM PASCHALNE:
  • Wielki Czwartek. Rozpoczynamy obchody Triduum Sacrum. Uroczysta Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 1800W tym dniu obchodzimy pamiątkę ustanowienia Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy i adoracja do godz. 2200. Przybądźmy jak najliczniej, by uroczyście sprawować Eucharystię i przyjąć Chrystusa w Komunii  św. Po Mszy św. przy Ciemnicy adorują dzieci. O 20.00 adorację prowadzi Akcja Katolicka. O 21.00 adorację prowadzi młodzież.
  • Wielki Piątek. W tym dniuobowiązuje post ścisły. Od godz. 700 przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu w ciemnicy. O godz. 1000 Droga Krzyżowa. O 18.00 Liturgia Wielkiego Piątku, Adoracja Krzyża i Gorzkie Żale. Adoracja w Grobie Pańskim do godz. 2300.
  • Wielka Sobota. Adoracja od godz.700. Poświęcenie pokarmów o 10.00 i 11.00 w Bóbrce, o 10.30 w Niżnej Łące. Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o godz. 1930– proszę przynieść świece na to nabożeństwoLiturgia tego dnia składać się będzie z poświęcenia ognia, wody, liturgii Chrzcielnej i Mszy św.
  • Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.O 5.00 Wystawienie Najśw. Sakramentu w pustym Grobie. Rezurekcja o godz. 600a następne Msza św. w Niżnej Łące o 9.30 i Suma w Bóbrce o 11.30.
 5. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Jan Jędrzejczyk od sąsiadów Frydrych, Pikul, Kruk, Sząbara
Wtorek+ Jan Jędrzejczyk od Jadwigi Bałuka
Środa+ Jan Jędrzejczyk od sąsiadów Sechmanów, Longawów, Wiesławy Wójcik i Adriana Frydrycha z rodziną
Czwartek+ ks. Józef Żółtek od Parafian z Bóbrki
PiątekLiturgia Męki Pańskiej
Sobota+ Alfred Turek i jego rodzice
Niedziela6.00 + ks. Stanisław Motak i jego rodzice

NŁ + Stanisława i Aleksander Szydło w r.śm. Stanisławy

11.30 W intencji Parafian