1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 85 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania następujące rodziny: Sząbarowie, Gąsiorowscy, Zygmuntowie, Majchrzakowie, Szymczakowscy, Maria Jaworska, Maria Turek.
  2. Rozpoczynamy tzw. biały tydzień – oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Dziś można uzyskać odpust zupełny za przyjęcie w pobożnym usposobieniu przez radio lub telewizję błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi”.
  4. Jutro poniedziałek wielkanocny – Msze św. jak w niedzielę. W tygodniu Msze św. o 18.00.
  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. Godzina Święta i spotkanie członków Akcji Katolickiej. W piątek nie będzie odwiedzin chorych w domach. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę Msza św. i różaniec fatimski w Bóbrce.
  6. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia składka do puszek na „Caritas”. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego – dziś i jutro przed Sumą, w tygodniu po Mszy św.
  7. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i uroczyste przeżywanie Triduum Paschalnego, a szczególnie druhom pełniącym straż przy Grobie Bożym, Liturgicznej Służbie Ołtarza z Bóbrki i Niżnej Łąki, scholi z Bóbrki i Niżnej Łąki. Panu kościelnemu i Mateuszowi Plisowi za przygotowanie liturgii Triduum i czuwanie nad przebiegiem. Panu organiście oraz Pani Katarzynie Ciołkosz za przygotowanie scholi i opiekę nad scholą w czasie Triduum. Dziękuję za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Bożego rodzicom ze szkolnego komitetu rodzicielskiego, Pani Iwonie Jankowskiej za namalowanie obrazu do Ciemnicy. Wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego obchodu świętego Triduum Paschalnego – Bóg Zapłać!
  8. Intencje mszalne:
Poniedziałek7.30 + Antonina i Władysław Majchrzak w 15 r.śm. Władysława

9.30 + Stanisława i Bronisław Liwosz

11.30 Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Bogdana i Cecylii Piękoś z prośbą o zdrowie i błog. Boże na dalsze lata

Wtorek+ Janina i Edward Kłosowscy w 11 r.śm. Janiny
ŚrodaW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
Czwartek+ Jan Jędrzejczyk w 1 r.śm.
Piątek+ Maria Żurak i jej rodzice
SobotaO zdrowie i błog. Boże dla Ryszarda Gazdy w 70 rocz. urodzin
Niedziela7.30 + Józef i Janina Pietrasz

NŁ + Alojzy i Zofia

11.30 W intencji Parafian