1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wysokości 70 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę następujące rodziny: Nowakowie, Szydłowie, Bogaczykowie, Monika i Piotr Bogaczykowie, Jabłeccy, Mrozkowie.
  1. W czwartek 1.XI – Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po Sumie procesja na cmentarz. Jak co roku na cmentarzu będzie kwesta od 8.00 do 16.00 – lista osób do kwesty jest w przedsionku kościoła i na tablicy na cmentarzu.
  2. W piątek 2.XI Dzień Zaduszny i I piątek miesiąca – o 8.00 Msza na cmentarzu (w razie deszczu w kościele), o 9.30 w Niżnej Łące Msza św. i odwiedzanie chorych w domach, o 17.00 Msza św. w Bóbrce.
  3. W sobotę Msza św. w Bóbrce o 17.00, w Niżnej Łące Msza św. i różaniec fatimski o 18.30.
  4. W miesiącu listopadzie: można codziennie uzyskać odpust za zmarłych pod zwykłymi warunkami (wyzbycie się przywiązania do grzechu, spowiedź i Komunia św.) za pobożne nawiedzenie cmentarza, gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga, dowolną modlitwę za zmarłych oraz modlitwę w intencjach Ojca św. W dniach od 1 do 8 listopada – odpust zupełny w pozostałych dniach – cząstkowy.  Listopad to miesiąc modlitwy za zmarłych. Wypominki to tradycyjna forma tej modlitwy. Kartki na wypominki są na bocznych ołtarzach. Nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie od 2.XI po Mszy św. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.
  5. Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę o 17.00 i nabożeństwo różańcowe. Do prowadzenie różańca proszę: w poniedziałek – uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum, we wtorek – Domowy Kościół, w środę – Rada Parafialna.
  6. Intencje mszalne:
PoniedziałekW intencji Panu Bogu wiadomej
Wtorek+ Renata Mackoś od Janiny Mackoś z rodziną
Środa+  Renata Mackoś od sąsiadów: Czarnota, Szydło, Trybus, Hajduk, Gac
Czwartek7.30 + Ks. Józef Żółtek od parafian

9.30 + Antoni Nowak i Teresa Wdowiarz

11.30 W intencji zmarłych Parafian

Piątek8.00 W intencji wszystkich Wiernych Zmarłych

9.30 W intencjach Ojca Świętego

17.00 + Stanisława Cieśluk w 1 r.śm.

Sobota17.00 + Renata Mackoś od współpracowników męża z UG Chorkówka

18.30 O powrót do zdrowia i szczęśliwą operację dla Stanisławy

Niedziela7.30 + Alfred Turek i jego rodzice

NŁ + Stanisław Czelny

11.30 W intencji wszystkich Parafian