1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ukwiecenie ołtarzy i ofiarę na kościół 80 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę rodziny: Grzegorz i Ewa Turkowie, Jastrząbowie, Wolańscy, Wojnarowie, Katarzyna i Marek Dubielowie, Bernarda i Ryszard Dubielowie, Dywanowie.
  2. W setną rocznicę odzyskania niepodległości Polski dziękujemy Panu Bogu za dar Niepodległej Ojczyzny i modlimy za wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę.

31 sierpnia odbyło się pierwsze spotkanie Komitetu Budowy Pomnika w Bóbrce, w wyniku którego rozpoczęliśmy przygotowania do upamiętnienia stulecia niepodległości i uczczenia tych, którzy oddali życie za Ojczyznę. Pozyskaliśmy kamień z Lipowicy, p. Stefan Stempin opracował projekt architektoniczny, a p. Krzysztof Śliwka projekt artystyczny obelisku. Zapraszamy wszystkich do zgłaszania uwag i pomysłów, szczególnie dotyczących treści pamiątkowej tablicy na pomniku.

  1. W listopadzie w sposób szczególny pamiętamy o zmarłych. Codziennie po Mszy św. modlimy się za zmarłych w wypominkach.
  2. Msze św. w tygodniu: w poniedziałek o 7.00, od wtorku do piątku o 17.00,  w sobotę o 8.00 rano.
  3. Intencje mszalne:
Poniedziałek7.00 + Irena Krzywda w 3 r.śm.
Wtorek+ Renata Mackoś od Kutów i Żuraków
Środa+ Bolesław Mrozek od koleżanek żony z przedszkola
Czwartek+ Renata Mackoś od Janiny Nowak z rodziną
Piątek+ Renata Mackoś od bratowej Joanny Kurek
Sobota8.00 + Renata Mackoś od  Haliny Orleańskiej z rodziną
Niedziela7.30 + Stanisław Uliasz

9.30 Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Oliviera z prośbą o opiekę Maryi i Boże błogosławieństwo

11.30 W intencji wszystkich Parafian