1. Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski, przeżywany pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”. W dni powszednie Adwentu będą sprawowane Roraty o godz. 17.00.

Zapraszam do uczestniczenia w Roratach wszystkich, a szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, dzieci do procesji z lampionami.

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół 30 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę rodziny: Sobikowie, Lucyna i Tadeusz Babczyńscy, Roszyccy, Łaccy, Gromkowie, Wiktoria Zwierzańska, Obercowie, Małgorzata i Robert Babczyńscy.
  2. W poniedziałek zapraszam na Mszę św. i spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. VIII i III Gim.
  3. W środę po Mszy św. spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  4. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek Roraty i Godzina Święta o 16.00. Natomiast o 17.00 zapraszamy na spotkanie ze św. Mikołajem w Sali domu ludowego w Bóbrce. Biuro św. Mikołaja czynne od 16.00 w klubie młodzieżowym.
  5. W piątek o 7.00 Msza św. w Niżnej Łące i odwiedzanie chorych w domach. O 16.00 spowiedź pierwszopiątkowa w Bóbrce. Roraty i nabożeństwo o 17.00. Po nabożeństwie poświęcenie opłatków wigilijnych. Rejonowi mogą wtedy zabierać opłatki i świece wigilijne, które będą roznosić w II niedzielę Adwentu.
  6. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w Niżnej Łące o 15.00, w Bóbrce o 17.00. Na tej Mszy św. dzieci przygotowujące się do I Komunii otrzymają poświęcone cudowne medaliki Niepokalanej.
  7. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Jerzy Pikul od kolegów z PKS-u
Wtorek+ Jerzy Pikul od kolegów z PKS-u
Środa+ Aleksandra Drzyzga w 13 r.śm.
CzwartekW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
Piątek7.00 + Józef Sęp i zm. rodzice

17.00 + Maria, Tadeusz, Stanisław i Kunegunda w 14 r.śm. Marii

Sobota15.00 Z róży Anny Szydło o błog. Boże dla sióstr i brata i za zm. siostry

17.00 + Maria Żurak

Niedziela7.30 + Tadeusz Płatek w 8 r.śm. od żony z rodziną

9.30 + Marian Guzik w 14 r.śm.

11.30 W intencji wszystkich Parafian