1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę od sprzątających – 80 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania następujące rodziny: Kukulscy, Drewniakowie, Maszkarowie – Genowefa Tłuściak, Nagielowie, Krzywdowie, Marszałowie, Konklewscy.
  2. Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i godne przeżycie centralnych uroczystości roku liturgicznego: druhom pełniącym straż przy Grobie Bożym, Liturgicznej Służbie Ołtarza z Bóbrki i Niżnej Łąki, scholi z Bóbrki i Niżnej Łąki i panu organiście. Panu kościelnemu i Mateuszowi Plisowi za przygotowanie liturgii Triduum i czuwanie nad przebiegiem. Dziękuję za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Bożego rodzicom ze szkolnego komitetu rodzicielskiego. Wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego obchodu świętego Triduum Paschalnego – Bóg Zapłać!
  3. Rozpoczynamy tzw. biały tydzień – oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Dziś można uzyskać odpust zupełny za przyjęcie w pobożnym usposobieniu przez radio lub telewizję błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi”.
  5. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, młodzież z naszej Parafii przyjmie sakrament Bierzmowania w Dukli u Ojców Bernardynów w Sanktuarium św. Jana z Dukli o godz. 11.00. Modlimy się w ich intencji, aby otworzyli swoje serca na dary Ducha Świętego. W naszej Parafii porządek Mszy św. jak w niedziele.
  6. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia składka do puszek na „Caritas”. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego – dziś i jutro przed Sumą, w tygodniu po Mszy św.
  7. W tygodniu Msze św. o 18.00, w piątek rano o 7.00.
  8. Intencje mszalne:
Poniedziałek7.30 + Dorota i Jan Nodżak w r.śm.

9.30 Z róży Elżbiety Roterman o błog. Boże dla sióstr i za zm. siostry

11.30 + Maria Żurak w 40 r.śm.

Wtorek+ Jan, Janina i Zdzisława Tkaczyk
Środa+ Helena, Henryk i Władysław Winiarscy
CzwartekDziekczynna w 18 rocz. urodzin Julii Kluk z prośbą o błog. Boże i opiekę Maryi w dorosłym życiu
Piątek+ Kazimiera i Stanisław Bodziany w r.śm. Kazimiery
SobotaDziękczynna w 60 urodziny Jerzego Bryły od wnuków z rodzicami
Niedziela7.30 + Kazimiera Bodziany w r.śm.

9.30 + Tadeusz Jasiński i rodzice Władysława i Andrzej

11.30 W intencji Parafian