1. Dziękuję za sprzątanie i udekorowanie kościoła rodzicom dzieci przystępujących dziś do I Komunii św. – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Barbara i Zbigniew Mermonowie, Ewa i Krzysztof Mermonowie, Łaccy, Krakosiowie, Skarkowie, Bodziani, Frużyńscy, Lesiowie.
  2. Dziś na Sumie o 11.30 Uroczystość I Komunii św. dzieci z naszej Parafii. dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza w wys. 500 zł, za które zostały zakupione ornaty mszalne.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).
  4. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszam wszystkich, którzy przyjęli sakrament Bierzmowania do przypomnienia sobie, że na ich duszy została wyciśnięta pieczęć Ducha Św., w sposób szczególny na modlitwę nowennową zapraszam tych, którzy w tym roku, w poniedziałek wielkanocny, przyjęli sakrament dojrzałości chrześcijańskiej. Dla nich będzie to sprawdzian, czy żyją darami Ducha Św., czy też te dary pozostawili na nieokreślony czas w „zamrażarce”.
  5. W piątek zakończenie nabożeństw majowych, od soboty rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.
  6. W tym tygodniu I sobota miesiąca. W kościele parafialnym o 18.00 Msza św. i rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych. O 19.30 w kościele filialnym w Niżnej Łące Msza św. i nabożeństwo fatimskie I soboty miesiąca.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji święcenia diakonatu, a w naszej parafii Rocznica I Komunii św. dzieci z kl. IV. Jest to I niedziela miesiąca – adoracyjna, zmiana tajemnic różańcowych.
  8. W tygodniu Msze św. z nabożeństwem majowym o 18.00, tylko w poniedziałek o 19.00.
  9. Intencje mszalne:
Poniedziałek19.00 + Wojciech i Agnieszka Rozmus
WtorekO łaskę zdrowia dla córki
Środa+ Stefania Pszonka od córki Stanisławy
Czwartek+ Czesława i Joachim Longawa w 12 r.śm.
Piątek+ Mieczysław Drzyzga od Józefa Dubiela z rodziną
Sobota18.00 + Stefania Pszonka od wnuczki Beaty z rodziną

19.30 + Tadeusz i Stanisława Węgrzyn w 2 r.śm.

Niedziela7.30 + Alfred Turek i jego rodzice

9.30 + Artur Kafel

11.30 W intencji dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii św.