1. Dziękuję za sprzątanie kościóła i ofiarę na kościół w wys. 70 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Nowakowie, Szydłowie, Bogaczykowie, Monika i Piotr Bogaczykowie, Jabłeccy, Mrozkowie, Skarkowie.
  2. Decyzją Metropolity Przemyskiego, abp. Adama Szala, w najbliższą niedzielę, tj. 2 czerwca 2019 r., we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej, po głównej Mszy św., ma odbyć się procesja eucharystyczna. We wspólnej modlitwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, kapłani wraz z wiernymi niech proszą o potrzebne łaski dla naszej Archidiecezji, Kościoła i Ojczyzny, wypraszają nowe powołania kapłańskie i zakonne, jak również wynagradzają za popełnione grzechy oraz zawierzają Bożemu Miłosierdziu wszystkie trudne sprawy.
  3. Dziś na Sumie o 11.30 Rocznica I Komunii św. dzieci z kl. IV. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego i nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.
  4. W poniedziałek o 17.00 zbiórka ministrantów. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. VI i VII.
  5. We wtorek o 16.30 spotkanie OAZY.
  6. W tym tygodniu I piątek miesiąca. O 7.00 spowiedź, Msza św. z nabożeństwem czerwcowym i odwiedzanie chorych w domach. O 18.00 Msza św. z nabożeństwem w Bóbrce. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. Jest to druga niedziela czerwca – składanie ofiar na budowę pomnika ku czci tych, którzy poświęcili życie dla Ojczyzny.
  8. W tygodniu Msze św. z nabożeństwem czerwcowym o 18.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Krystyna Durda od zięcia Krzysztofa
Wtorek+ Zdzisław Krakoś i jego rodzice
ŚrodaW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
Czwartek+ Janina i Bronisław Borkowscy w r. śm. Janiny
Piątek7.00 + Wanda Jaskółka od koleżanki Krystyny

18.00 + Stefania Pszonka od wnuczka Mariusza z rodziną

Sobota7.00 + Mieczysław Drzyzga od sąsiadów

15.00(NŁ) Dziękczynna za otrzymane łaski oraz o radość życia wiecznego dla zm. Julii i Grzegorza, Genowefy i Władysława, Edwarda i Heleny, Jana, Dariusza, Kazimierza i Marka

Niedziela7.30 + Jan Wiklowski

9.30 + Antoni

11.30 W intencji Parafian