1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ukwiecenie ołtarzy i ofiarę na kościół w wys. 90 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Gromkowie, Malczewscy, Sochowie, Korcowie, Beata Sobańska, Halina Stefańska, Sabina Kuliga, Piotr Dedowicz.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała, codziennie procesja eucharystyczna wokół kościoła. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała – poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  3. Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Odpust w naszej parafii w przyszłą niedzielę. Suma odpustowa o 11.30 z procesją eucharystyczną – zapraszam do niesienia obrazów i feretronów, jak w Boże Ciało: panie z Zespołu Śpiewaczego Bobrzanie, młodzież z Zespołu Pieśni i Tańca Bobrzanie, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Niżnej Łące, scholę z Bóbrki i Niżnej Łąki. Do sztandarów i baldachimu proszę strażaków. Do chorągwi panowie z Rady Parafialnej, dzieci: chłopcy do dzwonienia, dziewczynki do sypania kwiatów. Dzieci komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych.
  5. W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, Msze św. w Niżnej Łące o 16.00, w Bóbrce o 18.00 – składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  6. Codziennie, po Mszy św. odmawiamy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  7. Msze św. o 18.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Józef Szydło od koleżanek z pracy wnuczki Magdaleny sklep S-6
Wtorek+ Stefania Pszonka od rodziny Michalskich
Środa+ Aniela Zwierzańska i jej córka Stanisława Dubiel
Czwartek+ Emilia i Adolf Pęcak
Piątek+ Mieczysław Drzyzga od sąsiadów i przyjaciół
Sobota16.00 + Józef Szydło od kolegów syna z BWI

18.00 + Stefania Pszonka od Stefanii Hudyna z Jasła

Niedziela7.30 + Władysław Bożętka i Wiktoria Jaracz

9.30 O beatyfikację o. Hieronima Longawy

11.30 W intencji Parafian