1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 100 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Dłużniewscy, Czelni, Ryszard i Ewa Drożdżalowie, Urszula i Jan Zazulscy, Grzebieniowie, Łukasz i Katarzyna Drożdżalowie, Monika i Krzysztof Pomykała.
  2. Rozpoczynamy Adwent i nowy rok duszpasterski pod hasłem „Wielka tajemnica wiary”. W dni powszednie Roraty – Msza św. wotywna o Najświętszej Maryi Pannie w Adwencie. Symbolem obecności Matki Bożej podczas Mszy Świętej jest zapalona przy ołtarzu biała świeca ozdobiona wstążką, czyli tzw. roratka. Roraty rozpoczynamy w ciemności procesją z lampionami, które stanowią symbol czuwania oraz oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Sama nazwa „roraty” wywodzi się od pierwszych słów antyfony na wejście Rorate coeli, desuper(„Niebiosa, spuśćcie rosę”). Jej tekst nawiązuje do proroctwa z Księgi Izajasza i stanowi wyraz oczekiwania na nadejście Zbawiciela. Adwent jest szczególnym czasem dla przygotowujących się do przyjęcia sakramentów świętych, dlatego w Roratach powinni uczestniczyć uczniowie kl. III, VI, VII i VIII. Zachęcam wszystkich – dzieci i dorosłych do uczestniczenia w Roratach.
  3. W poniedziałek po Roratach spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. VI, a we wtorek z kl. VII i VIII.
  4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po nabożeństwie spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  5. W piątek o 7.00 w Niżnej Łące Msza św. i odwiedzanie chorych w domach. O 16.00 w Bóbrce Roraty i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  6. W sobotę Roraty o 17.00 z poświęceniem i rozdaniem medalików Niepokalanej dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty. Po nabożeństwie w kościele spotkanie z rodzicami dzieci kl. III.
  7. W przyszłą niedzielę 8.XII Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Składka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.
  8. Msze św. w tygodniu o 17.00, w piątek o 16.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Stanisław i Kazimiera Bodziany
Wtorek+ Bolesław Mrozek od Justyny Bryła
ŚrodaW int. dusz w czyśćcu cierpiących o APDC
Czwartek+ Bolesław Mrozek od sąsiadów: Majchrzak, Pękala, Skurków
Piątek7.00 + Stanisława Baran

16.00 + Maria, Tadeusz, Stanisław i Kunegunda, w 16 r.śm. Marii

Sobota+ Anna, Stefania, Piotr i Józef Kwolek, Irena Jakieła
Niedziela7.30 + Roman Farajewicz w 1 r.śm.

9.30 Dziękczynno – błagalna w kol. urodziny Anny, Magdaleny i Weroniki

11.30 W intencji Parafian