1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 80 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Grzegorz i Ewa Turkowie, Jastrząbowie, Wolańscy, Wojnarowie, Katarzyna i Marek Dubielowie, Bernarda i Ryszard Dubielowie.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego, błogosławieństwo kredy i kadzidła. Msze św. w Bóbrce o 7.30 i 11.30. W Niżnej Łące o 14.00.
  3. Jutro w Niżnej Łące po raz trzeci odbędzie się Orszak Trzech Króli, na który wraz z p. sołtysem i radą sołecką Niżnej Łąki serdecznie zapraszam wszystkich Parafian. Po Mszy św. o 14.00 orszak prowadzony przez Świętą Rodzinę i Trzech Króli przejdzie do domu ludowego, gdzie obejrzymy jasełka i będziemy wspólnie kolędować. Nie zabraknie poczęstunku. Orszak organizowany jest wspólnie z Fundacją „Orszak Trzech Króli”, dlatego do skarbonek zbierane będą dobrowolne datki na wakacyjny wypoczynek dzieci z ubogich rodzin.
  4. W przyszłą niedzielę 12.I Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
  5. Rada Rodziców i uczniowie Szkoły Podstawowej w Bóbrce wraz z ks. proboszczem serdecznie zapraszają całą wspólnotę parafialną na przedstawienie pt. „Opowieść o Bożym Narodzeniu”. Odbędzie się ono 12.01.2020 r. o godz. 16.00 w Sali Domu Ludowego i będzie również okazją do wspólnego kolędowania. Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek i proszą o przygotowanie dowolnych datków na cele szkoły.
  6. Wizyta duszpasterska: wtorek od 16.00 – ul. Kopalniana, część Słonecznej i Dziurzyńskiego, środa od 16.00 ul. Kurka, część Słonecznej, Dziurzyńskiego, Sportowej, czwartek od 16.00 ul. Strażacka i część Dziurzyńskiego, piątek od 16.00 c.d. Dziurzyńskiego i część Łukasiewicza, sobota od 9.00 ul. Naftowa, Leśna, Łąkowa.
  7. Msze św. w dni powszednie o 7.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek7.30 + Zdzisław Sęp w 9 r.śm.

11.30  W intencji Parafian

14.00 + Iwona Wernej od Rady Sołeckiej

Wtorek+ Bolesław Mrozek od kuzynek żony zmarłego Barbary i Jadwigi
ŚrodaW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDC
Czwartek+ Irena Kozubal od sąsiadów
Piątek+ Irena Kozubal od syna z żoną
Sobota+ Bolesław Mrozek od syna Darka z rodziną
Niedziela7.30 + Bolesław Mrozek od syna Darka z rodziną

9.30 + Iwona Wernej w 1 r.śm.

11.30 W intencji Józefa Michała, który przez Chrzest zostanie włączony do wspólnoty Kościoła Parafialnego oraz jego rodziców w 1 rocznicę ślubu