1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 60 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Gromkowie, Malczewscy, Sochowie, Halina Stefańska, Sabina Kuliga, Piotr Dedowicz, Dywanowie.
  2. Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres liturgiczny Bożego Narodzenia. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  3. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. W przyszłą niedzielę dzień liturgicznego wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara, modlimy się w intencji naszej archidiecezji. Po Mszy św. możliwość ucałowania relikwii św. Józefa Sebastiana.
  5. Rada Rodziców i uczniowie Szkoły Podstawowej w Bóbrce wraz z ks. proboszczem serdecznie zapraszają całą wspólnotę parafialną na przedstawienie pt. „Opowieść o Bożym Narodzeniu”. Odbędzie się ono dzisiaj o godz. 16.00 w Sali Domu Ludowego i będzie również okazją do wspólnego kolędowania. Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek i proszą o przygotowanie dowolnych datków na cele szkoły.
  6. Wczoraj zakończyłem wizytę duszpasterską w rodzinach naszej Parafii. Dziękuję za życzliwe przyjęcie, za otwartość wielu Parafian na duszpasterskie propozycje, deklaracje wstąpienia do Róż Różańcowych. Bóg zapłać! Jeśli kogoś nie było w czasie wizyty, a chciałby przyjąć księdza i zależy mu na błogosławieństwie domu, proszę o zgłoszenie w zakrystii w celu umówienia się na odwiedziny.
  7. Msze św. w dni powszednie poniedziałek, środa, piątek o 17.00; wtorek, czwartek, sobota o 7.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek17.00 + Irena Kozubal od sąsiadów
Wtorek  7.00 + Józefa Habrat od Lucyny i Tadeusza Babczyńskich
Środa17.00 + Bolesław Mrozek od Barbary i rodziny Kut
Czwartek  7.00 + Bolesław Mrozek od pracowników i grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich
Piątek17.00 + Bolesław Mrozek od siostry Marianny i Andrzeja Gut
Sobota  7.00 + Bolesław Mrozek od córki Iwony z rodziną
Niedziela7.30 + Genowefa i Wincenty Tomacha w 20 r.śm. Wincentego

9.30 + Stanisława i Aleksander Szydło w 20 r.śm. Aleksandra

11.30 W intencji Parafian