1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 60 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Przewłoccy, Irena Szydło, Natalia Półchłopek, Baranieccy, Krystyna Hajduk, Beata Więcek, Edyta Jabłońska.
  2. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Msze św. w Niżnej Łące o 16.00, w Bóbrce o 17.30.
  3. W piątek Droga Krzyżowa i Msza św. w Niżnej Łące o 16.00, w Bóbrce o 17.30. W niedzielę po Mszy św. w Niżnej Łące i po Sumie w Bóbrce Gorzkie Żale.
  4. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni (z 2.00 na 3.00).
  5. Przeżywając w tej nadzwyczajnej sytuacji okres Wielkiego Postu, zachęcam do praktyk pokutnych: modlitwy, postu i jałmużny orazudziału w radiowych rekolekcjach wielkopostnych. Osoby, które korzystają z dyspensy Ks. Abpa Adama od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. proszę o duchową łączność ze wspólnotą Kościoła za pośrednictwem transmisji Mszy św. w środkach masowego przekazu.
  6. Każdego dnia o 20.30 odmawiajmy różaniec w rodzinach. Modlitwą obejmijmy osoby chore oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służby medyczne i sanitarne, prośmy o pokój serc i łaskę nawrócenia. Módlmy się intensywnie Koronką do Bożego Miłosierdzia i psalmami 51 i 91 o ustanie zagrożenia epidemiologicznego.
  7. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych przestrzegając zasad sanitarnych.
  8. Msze św. w dni powszednie z wyjątkiem środy piątku o 17.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Agnieszka i Łukasz Klimek w kol. r.śm. od wnuczki z rodziną
Wtorek+ Józef Czelny od Pawła z rodziną
Środa16.00 +  Iwona Wernej od koleżanek i kolegów z Rady Sołeckiej

17.30 + Marian i rodzice

Czwartek+ Józef Czelny od rodziny Popiołek
Piątek16.00 +  Józef Czelny od syna Darka z Anią

17.30 + Czesława Bałuka od prawnuków Oli i Bartusia

Sobota+  Tadeusz Jasiński i jego rodzice Władysława i Andrzej
Niedziela7.30 + O błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

9.30 + Stanisława Przewłocka

11.30 W intencji Parafian