1. Dziękuję wszystkim parafianom oraz odwiedzającym nasz kościół, za świadectwo wiary i jednocześnie odpowiedzialności w tych świętych dniach Wielkiego Tygodnia, za zrozumienie konieczności pozostania w domach i uczestnictwa w Liturgii poprzez media; dziękuję za wszelką pomoc i życzliwe słowa, za duchową  łączność i za modlitwę w intencji kapłanów, za świąteczne życzenia.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować nasz kościół w tych trudnych warunkach do jak najgodniejszego przeżywania Misterium Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa – panu kościelnemu, służbie liturgicznej, p. Mateuszowi Plisowi, p. Katarzynie Wojnar.
  3. Niestety, ostatnie zarządzenia i wynikające z nich ograniczenia do 5 osób na Mszy św. są nadal aktualne i musimy się do nich stosować.
  4. Msze św. w Niedzielę Zmartwychwstania o 6.00, 9.30(NŁ) i 11.30. Przed rozpoczęciem Mszy rezurekcyjnej będzie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem przed głównymi drzwiami kościoła. Niech dar Bożego błogosławieństwa spłynie na nasze rodziny i umacnia wiarę w zwycięstwo Chrystusa nad grzechem, śmiercią i każdą naszą słabością.
  5. Dziś można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo poprzez transmisje w błogosławieństwie papieskim Urbi et Orbi.
  6. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte o godz. 7.30, 9.30 i 11.30.
  7. Od Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. Za tydzień – Niedziela Miłosierdzia Bożego. W tym dniu  organizowana jest zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.  Skarbonki wielkopostne, z ofiarami przeznaczanymi na dobre cele przyniesiemy w pierwszą niedzielę po zniesieniu ograniczeń liczby wiernych w liturgii. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  9. Msze Święte w tym tygodniu o godzinie 18.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek7.30+ Maria Żurak w r.śm.

9.30 + Stanisława i Aleksander Szydło w r.śm. Stanisławy

11.30 + Czesława Bałuka od córki Zofii z mężem

Wtorek+ Maria Sęp od córki Wioletty z rodziną
Środa+ Tadeusz, Maria, Paweł i Joanna w 28 r.śm. Tadeusza
Czwartek+ Danuta i Józef Szydło
Piątek+ Iwona Wernej od sąsiadów
Sobota+ Franciszek i Stanisława Cieśluk w 13 r.śm. Franciszka
Niedziela7.30 + Dorota i Jan Nodżak

9.30 + Edmund i Czesława Wilk w r.śm.

11.30 W intencji Parafian