1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Są to jednocześnie Kwartalne Dni Modlitw (tzw. Suche Dni Letnie).
  2. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół 60 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę następujące rodziny: Przewłoccy, Irena Szydło, Natalia Półchłopek, Baranieccy, Krystyna Hajduk, Beata Więcek, Edyta Jabłońska.
  3. W tygodniu Msze św. o 18.00. Trwa miesiąc maj, znajdźmy czas na nabożeństwa majowe, rodzice niech zmobilizują dzieci do przyjścia na majówki.
  4. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, Patrona Polski. Odpust w Zręcinie o 18.00. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka, którego otaczamy naszą modlitwą.
  5. W sobotę 13 maja wspomnienie NMP Fatimskiej. Uroczystość Odpustowa w kościele filialnym w Niżnej Łące w szczególnym roku jubileuszu 100-lecia Objawień Fatimskich. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  6. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Stanisława Dedowicz
Wtorek+ Stanisław Stojak
Środa+ Jadwiga i Jan Tomacha
Czwartek+ Bogusława Kaczor od rodziny Niziołków, Jasłowskich i Tarnowskich
Piątek+ Agnieszka Buczyńska
Sobota11.00 Suma odpustowa w Niżnej Łące w int. Parafian

18.00 + Janina i Edward Kłosowscy i zm. z ich rodzin

Niedziela7.30 + ks. Stanisław Motak i jego rodzice

9.30 + Aneta Fineczko w 5 r.śm.

11.30 W intencji Parafian

  1. W środę po nabożeństwie majowym skrutinium dla kl. II gimnazjum z katechizmu do bierzmowania.
  2. W piątek po nabożeństwie spotkanie założycielskie Oazy młodzieżowej Ruchu Światło-Życie. Serdecznie zapraszam wszystkich młodych.