1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 60 zł, – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Jabłeccy, Leokadia Lula, Janina i Krzysztof Żurakowie, Zublowie, Robert i Barbara Farajewiczowie, Podgórscy, Plisowie.
  2. W poniedziałek Święto św. Tomasza Apostoła.
  3. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i Godzina Święta. W piątek o 8.00 Msza św. z nabożeństwem pierwszo piątkowym w Niżnej Łące i odwiedzanie chorych w domach. Wieczorem o 18.00 Msza św. z nabożeństwem w Bóbrce. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.
  4. W sobotę wspominamy św. Jana z Dukli, patrona Archidiecezji.
  5. Msze św. w tygodniu o 18.00.
  6. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Radosław Langos od Zarządu Podkarpackiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka
Wtorek+ Marian Sęp od żony
ŚrodaW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
Czwartek+ Mirosław Chłap od siostry
Piątek8.00 NŁ: + Maria i Władysław Gazda

18.00 + Mieczysław Jasłowski od pracowników ZSiP w Bóbrce

Sobota+ Joachim i Czesława Longawa w 10 r.śm.
Niedziela7.30 + Jan Wiklowski w r.śm.

9.30 Dziękczynno – błagalna z rodziny Szydłów i Rozenbajgrów

11.30  W intencji Parafian

  1. Dziś rocznica męczeńskiej śmierci sługi Bożego o. Hieronima Longawy. Modlimy się o jego rychłą beatyfikację. Jest to również dobra okazja do przypomnienia sobie sylwetki męczennika pochodzącego z naszej Parafii, z Niżnej Łąki. Wraz z Domowym Kościołem zapraszam na Wieczór Słowno-Muzyczny ku czci sługi Bożego o. Hieronima Longawy zatytułowany: „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 9 lipca o godz. 17.00 w Domu Ludowym w Niżnej Łące. Na zakończenie spotkania agapa – poczęstunek.
  2. We wtorek o 13.00 będziemy gościć w naszym kościele młodzież przeżywającą rekolekcje oazowe w Rzepedzi. Zapraszam do pomocy w przyjęciu miłych gości młodzież naszej Parafii.