1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ukwiecenie ołtarzy i ofiarę na kościół w wys. 50 zł, – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Kukulscy, Drewniakowie, Maszkarowie – Genowefa Tłuściak, Nagielowie, Krzywdowie, Marszałowie, Konklewscy.
  2. We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
  3. W środę w kościele parafialnym możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.
  4. W piątek wsp. św. Jana Marii Vianneya patrona kapłanów – polecamy w modlitwie wszystkich duszpasterzy. W niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego. W Parafii Wietrzno w przyszłą niedzielę odpust Matki Bożej Królowej Aniołów – suma odpustowa o 12.00.
  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i Godzina Święta. W piątek o 8.00 spowiedź Msza św. i nabożeństwo pierwszo piątkowe w Niżnej Łące oraz odwiedzanie chorych w domach. O 18.00 Msza św. i nabożeństwo w Bóbrce. W sobotę w Niżnej Łące o 19.30 Msza św. i nabożeństwo fatimskie.
  6. Msze św. w tygodniu o 18.00. W Niżnej Łące będą odprawiane Msze św. gregoriańskie za zm. Tadeusza i Stanisławę Węgrzyn w poniedziałek, wtorek i środę o 18.00.
  7. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Franciszek i Władysława Longawa w 3 r.śm. Władysławy
Wtorek+ Marian Sęp od rodziny Zuzaków
ŚrodaW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
Czwartek+ Marian Sęp od syna z rodziną
Piątek8.00 + Władysław Sajdak

18.00 + Marian Sęp od chrześnicy Małgorzaty z rodziną

Sobota+ Marian Sęp od rodz. Skark

19.30 + ks. Józef Żółtek od parafian

Niedziela7.30 + Stanisława Szopa od Wiktorii Wójcickiej z rodziną

9.30 + Stanisław Czelny w 10 r.śm.

11.30  ks. Józef Żółtek od parafian

 

  1. Z zebranych ofiar od parafian zostanie odprawionych 13 Mszy św. w int. śp. ks. Józefa Żółtka, długoletniego proboszcza w Bóbrce, który zmarł 28 czerwca br. 6 Mszy będzie odprawionych w Cmolasie i 7 w naszej Parafii.