1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ukwiecenie ołtarzy oraz ofiarę na kościół w wys. 70 zł – Bóg zapłać! W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Sobikowie, Lucyna i Tadeusz Babczyńscy, Roszyccy, Łaccy, Gromkowie, Wiktoria Zwierzańska, Obercowie, Małgorzata i Robert Babczyńscy.
  2. Msza św. i nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.00. Do prowadzenia różańca proszę: w poniedziałek kandydaci do bierzmowania z gimnazjum, we wtorek róża Teresy Płatek, w środę APDCz, w czwartek siostry z róży Anny Szydło, w piątek kandydatów do Bierzmowania ze Szkoły Podstawowej, w sobotę siostry z róży Alicji Jarmułowicz.
  3. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Zdzisław Szopa od kolegów i współpracowników z Goodrich Krosno
Wtorek+ Helena Mermon od wnuczki Justyny z rodziną
Środa+ Helena Mermon od wnuczki Anny z rodziną
Czwartek+ Danuta Świątek w 6 r.śm.
Piątek+ Helena Mermon od wnuka Andrzeja z rodziną
Sobota+ Helena Mermon od sąsiadów
Niedziela7.30 + Edward Pikul

9.30 + Adam Szydło w r.śm.

11.30  W intencji wszystkich Parafian

  1. Staraniem ks. dr hab. Stanisława Haręzgi ukazała się książka pt. Ks. Antoni Dziurzyński (1868-1925) Proboszcz i budowniczy kościoła w Bóbrce koło Dukli. Książka jest pokłosiem sympozjum poświęconego księdzu Dziurzyńskiemu. Zachęcam do nabycia tego cennego opracowania, będącego kopalnią informacji o naszej Parafii, kościele, pracujących tu duszpasterzach. Cena 20 zł.
  2. Za tydzień liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. i przystępujących do Komunii św.
  3. Dziś zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji Dnia Papieskiego. Po błogosławieństwie ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.