1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wysokości 60 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę następujące rodziny: Kazimiera Smarszcz, Krystyna i Bogusław Kurkowie, Urszula Miśkowicz, Trybusowie, Czarnotowie, Aniela i Bartosz Skiba, Małgorzata i Ryszard Skiba.
  2. Nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie po Mszy św.
  3. W ubiegłym roku, w przededniu uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, Pasterze Kościoła w Polsce wraz ze zgromadzonym ludem Bożym dokonali w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Celem proklamacji aktu było świadome potwierdzenie wyboru Jezusa za Króla i Pana, poddanie się Jego Prawu, woli i władzy oraz wywyższenie Go we wszelkich wymiarach życia: osobistego, rodzinnego, zawodowego i społecznego. Chodzi o podjęcie dzieła intronizacji Jezusa, którego realizacja domaga się solidnej pracy nad sobą i pracy apostolskiej, aby królestwo Chrystusa urzeczywistniało się w nas i pośród nas. Dlatego w rocznicę proklamacji Aktu dobrze będzie uświadomić sobie na nowo powagę i wielkość, a także treść złożonego wówczas ślubowania i wynikających zeń zobowiązań. Budząc w sobie wolę ich podjęcia w życiu, trzeba też prosić Pana Boga o wsparcie. Konkretnym tego wyrazem niech będzie odmawianie w naszych domach i parafiach,  nowenny, która przed rokiem poprzedziła proklamację Aktu. Najważniejszym wydarzeniem obchodów rocznicy proklamacji Jubileuszowego Aktu będzie odnowienie go w naszych świątyniach i kaplicach w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 26 listopada br. Niech będzie to dla nas dzień ponownego wywyższenia Jezusa w naszych sercach i rodzinach.
  4. Msze św. o 17.00.
  5. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Aleksander Jastrząb od rodziny Jastrząbów
WtorekO zdrowie i błog. Boże dla całej rodziny Ciołkosz
Środa+ Zdzisław, Wojciech, Anna i Maria Bocheńscy
Czwartek+ Franciszek, Maria, Katarzyna i Jan Longawa
Piątek+ Maria i Adam Bocheńscy
Sobota+ Elżbieta i Wojciech Pikul
Niedziela7.30 + Jan Jędrzejczyk od Żuraków i Żółkosiów

NŁ + Anna Sajdak w r.śm.

11.00 W intencji Parafian

  1. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie ministrantów. W przyszłą niedzielę 26.XI po Sumie zapraszam na spotkanie rodziców dzieci z kl. III, przygotowujących się do I Komunii św.  .
  2. W piątek po Mszy św. Spotkanie Oazy.