1. W czwartek, 18.I, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto weźmie udział w jednym z nabożeństw Tygodnia modlitw i w jego zakończeniu, może uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.
  2. W piątek, 19.I, wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, patrona naszej Archidiecezji Przemyskiej.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wysokości 70 zł – Bóg zapłać! W sobotę na 9.00 proszę do sprzątania następujące rodziny: Świątkowie, Piękosiowie, Zielińscy, Baranowie, Janasowie, Sępowie, Skarkowie.
  4. Wizyta duszpasterska:

Poniedziałek 15.01 od 15.00: „domy za cmentarzem” – ul. Słoneczna i pozostałe domy, następnie od kościoła do p. sołtysa.

Jeśli kogoś nie zastałem w czasie odwiedzin w wyznaczonych dniach bardzo proszę o zgłoszenie w zakrystii, aby umówić się na wizytę duszpasterską.

  1. W przyszłą niedzielę, 21 stycznia, Rada Rodziców ZSiP w Bóbrce zaprasza na Dzień Babci i Dziadka. Msza św. w intencji Babci i Dziadków naszej Parafii będzie o godz. 14.00 (nie będzie Mszy o 11.30), a następnie spotkanie w Sali Domu Ludowego w Bóbrce z licznymi atrakcjami..
  2. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o 7.00, w pozostałe dni i 17.00.
  3. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Stanisława Dubiel od Kołków
Wtorek+ Stanisława Szopa od siostry z rodziną z Sanoka
ŚrodaW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
Czwartek+ Henryk Szopa
Piątek+ Maria Leśniak i jej rodzice
Sobota+ Stanisława Dubiel od Wityńskiej
Niedziela7.30 + Zofia i Bronisław Kurek

NŁ + Stanisława i Aleksander Szydło w r.śm. Aleksandra

14.00 W intencji Parafian

  1. Przypominam o modlitwie w intencji Parafialnych Rekolekcji Ewangelizacyjnych. Proszę o dostarczanie do kościoła karteczek z duchowymi darami. We wtorek, 16.I, w nowennie do św. Jana Pawła II będziemy modlić się w intencji rekolekcji.
  2. Zapraszam na Pielgrzymkę do Wilna. Termin 6 – 8 kwietnia 2018 r. Koszt 535 zł. Szczegóły na stronie parafialnej i w gablocie.