1. Pod hasłem „Trzeźwość egzaminem z wolności” od 11 do 17 II w Kościele w Polsce obchodzony jest 51. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jubileuszowy 2018, rok odzyskania niepodległości przez Polskę, jest w duszpasterstwie trzeźwości nawiązaniem do słów św. Jana Pawła II, który powiedział: „Egzamin z naszej wolności jest przed nami. Wolności nie można tylko posiadać. Trzeba ją stale, stale zdobywać”. W tym kontekście działaniom podejmowanym w roku 2018, w 100. lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, przyświeca hasło: „Trzeźwość egzaminem z wolności”.
  2. 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes każdego roku obchodzimy Światowy Dzień Chorego ustanowiony przez Jana Pawła II w 1992 r. W tym roku hasłem Światowego Dnia Chorego są słowa: Zawierzmy się Jezusowi miłosiernemu jak Maryja: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 70 zł – Bóg zapłać! W sobotę na 9.00 proszę do sprzątania następujące rodziny: Jarmułowiczowie, Anna i Grzegorz Sępowie, Malinowska Genowefa i Andrzej, Frydrychowie, Agnieszka Szydło, Lucyna Świszcz, Janas Małgorzata.
  4. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post,trwający 40 dni czas pokuty i nawrócenia, intensywnej walki ze złem i jego pokusami poprzez post, jałmużnę i modlitwę oraz przygotowania do odnowienia życia chrześcijańskiego. Rozpoczyna ten okres Środa Popielcowa: Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem w Niżnej Łące o 16.00, w Bóbrce o 18.00. W piątek Droga Krzyżowa w Bóbrce o 16.30, w Niżnej Łące o 18.00. W niedzielę na Sumie poświęcenie i rozdanie modlitewników dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Po Sumie Gorzkie Żale.
  5. W czwartek po Mszy św. próba scholi.
  6. W piątek 16.02 nowenna modlitw w intencji rekolekcji ewangelizacyjnych. W ciąż zbieramy duchowe dary. Zostało już tylko 9 tygodni.
  7. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, wtorek, czwartek i w sobotę o 17.00.
  8. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Władysław Bocheński w 98 rocz. urodzin
Wtorek+ Stanisława Dubiel od Stanisława Dubiela z siostrami
Środa16.00 (NŁ) + Regina Guzik od sióstr z róży Anny Szydło

18.00 (B) + Krystyna, Tadeusz Durda w 3 r.śm. Krystyny

Czwartek+ Stanisława Dubiel od sąsiadów
Piątek16.30 (B) + Stanisława Dubiel od sąsiadów

18.00 (NŁ) + Stanisława Przewłocka od Wiktorii i Tadeusza Stojaków

Sobota+ Zdzisław Krakoś w 2 r.śm.
Niedziela7.30 + Stanisław Bodziany w r.śm.

NŁ + Stanisław Longawa w 5 r.śm.od żony z rodziną

11.30 W intencji Parafian

9. Za tydzień składka od rodzin na inwestycje w Parafii – remont domu parafialnego (b. organistówka)