1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 40 zł – Bóg zapłać! W sobotę na 9.00 proszę do sprzątania następujące rodziny: Dłużniewscy, Czelni, Drożdżalowie, Urszula i Jan Zazulscy, Krzysztof Babczyński, Grzebieniowie.
  2. Zapraszam do uczestniczenia w nabożeństwach Drogi Krzywej i Gorzkich Żali. Przygotowujący się do sakramentów: I Komunii i Bierzmowania powinni obowiązkowo w nich uczestniczyć.
  3. W czwartek po Mszy św. próba scholi. W sobotę o 15.30 spotkanie Oazy.
  4. Dziś o godz. 16.00 w sali Domu Ludowego odbędzie projekcja filmu „Jako w niebie tak i w Komańczy. To paradokument wyreżyserowany przez Macieja Wójcika, przybliżający historię internowania kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski. Film pokazywany był już w Parlamencie Europejskim w Brukseli oraz w Instytucie Polskim w Rzymie. Filmową historię kardynała Wyszyńskiego rozpoczynają kadry z podróży Prymasa do klasztoru nazaretanek w Komańczy. Było to kolejne miejsce jego internowania, po dwóch latach od aresztowania przez UB w 1953 roku. Film Jako w niebie tak i w Komańczy jest adresowany do ogółu społeczeństwa, bo przede wszystkim dla starszych żeby przypomnieć kim był Stefan Kardynał Wyszyński ale również i dla młodych żeby dowiedzieli się że 60 lat temu w takich trudnych czasach internowany w Komańczy był Prymas Polski.
  5. Msze św. w tygodniu o 17.00. W piątek Droga Krzyżowa i Msza św. w Bóbrce o 16.30, w Niżnej Łące o 18.00
  6. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Stanisława Dubiel od nauczycieli i pracowników Samorządowego Przedszkola w Zręcinie
Wtorek+ Jan Jędrzejczyk od sołtysa z rodziną
ŚrodaW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
CzwartekW int. kobiet od sołtysa i radnego
Piątek16.30 (B) + Stanisława Dedowicz w 9 r.śm.

18.00 (NŁ) + Stanisława Przewłocka od rodziny Pacek i Zima

Sobota+ Stanisława Dubiel od nauczycieli i pracowników ZSiP w Bóbrce
Niedziela7.30 + Władysław i Genowefa Pietrasz

NŁ + Helena Szydło, Kazimiera Lipka i Alina Ciastkowski

11.30 W intencji Parafian