1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 50 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę rodziny: Krystyna Mermon, Kłosowscy, Lidwinowie, Wojnarowie, Drzyzgowie, Henryk Pszonka, Kwaśnikowie.
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała, zachęcam wszystkich do udziału we Mszy św. i procesji eucharystycznej. Zakończenie oktawy w czwartek, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Trwa Nowenna przed sakramentem Bierzmowania. W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek 8.VI w Łękach Dukielskich młodzież kl. III Gim. przyjmie sakrament bierzmowania. W poniedziałek po nowennie próba, we wtorek spotkanie uzupełniające z ks. dziekanem w salce domu parafialnego. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.
  3. W czwartek o 19.30 w Domu ludowym w Bóbrce rozliczenie II Przeglądu Pieśni Maryjnych i Pielgrzymkowych w Bóbrce , zapraszamy Rady Parafialne z Bóbrki i Niżnej Łąki, Rady sołeckie z Bóbrki i Niżnej Łąki, Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bóbrka, przewodniczące Kół Gospodyń.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie ma postu.
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  6. Zapraszam wszystkich Parafian na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przygotowujemy się duchowo do Odpustu parafialnego, który będzie w przyszłą niedzielę 10 czerwca.
  7. Msze św. w tygodniu o 18.00, w piątek o 15.00.
  8. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Tadeusz Węgrzyn od Rady Sołeckiej wsi Bóbrka
WtorekDziękczynna w 90 urodziny Julianny Nizio z prośbą o zdrowie i błog. Boże
Środa+ Janina Borkowska i Bronisław w r.śm. Janiny
CzwartekW intencji dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
Piątek15.00 + ks. Józef Żółtek od parafian
Sobota+ Władysława i Józef Tkaczyk
Niedziela7.30 + Tomasz Nowak w r.śm.

9.30 + Antoni Sajdak

11.30 W intencji wszystkich Parafian