1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ukwiecenie ołtarzy i ofiarę na kościół 40 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę rodziny: Lucyna i Kazimierz Zazulscy, Justyna i Piotr Śmigiel, Joanna i Łukasz Koziccy, Barnasiowie, Opatkiewiczowie, Korzeń Stanisław, Nowak Halina i Wojciech.
  2. Od jutra rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Musimy znaleźć czas na Różaniec. To potężna broń w walce ze złem, wielka moc w wypraszaniu łask. Codziennie możemy uzyskiwać odpust zupełny, lub cząstkowy.
  3. Msza św. i nabożeństwo różańcowe codziennie o 17.00. Do prowadzenia różańca proszę: w poniedziałek uczniów kl. VI i VII z rodzicami, we wtorek członków APDCz, w środę kandydatów do Bierzmowania z kl. VIII i III Gim, w czwartek siostry z róży Marii Majchrzak, w piątek siostry z róży Lucyny Kłosowskiej.
  4. W poniedziałek rozdanie różańców dla dzieci zkl. III, po Mszy św. i nabożeństwie październikowym spotkanie z rodzicami dzieci z kl. III, przygotowującymi się do I Komunii św.
  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po nabożeństwie spotkanie członków Akcji Katolickiej.
  6. W piątek w Niżnej Łące spowiedź i Msza św. o 7.00, potem odwiedzanie chorych w domach. W Bóbrce spowiedź o 16.00, o 17.00 Msza św. i nabożeństwo październikowe.
  7. W sobotę Msza św. i różaniec w Bóbrce o 17.00. W Niżnej Łące Msza i nabożeństwo fatimskie o 19.30.
  8. Msze św. w tygodniu o 17.00.
  9. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Maria Patlewicz od sąsiadów: Plis, Jasłowski
Wtorek+ Maria Patlewicz od sąsiadów: Stanisławy Szopa i Dariusza z rodziną
Środa+ Maria Patlewicz od roży Lucyny Kłosowskiej
Czwartek+ Ks. Józef Żółtek od parafian
Piątek7.00 + Ks. Józef Żółtek od parafian z Niżnej Łąki

17.00 O zdr. i błog. Boże dla sióstr z róży Lucyny Kłosowskiej i radość życia wiecznego dla zmarłych sióstr

Sobota17.00 + Maria Patlewicz od róży Zofii Bryła

19.30 O zdrowie i błog. Boże dla Wandy Czelny w 90 rocz. urodzin

Niedziela7.30 + Alfred Turek i jego rodzice

9.30 + Artur Kafel

11.30 W intencji wszystkich Parafian