1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół 60 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania następujące rodziny: Majchrzakowie, Pękalowie, Mrozek Stanisława, Gacowie, Lulowie, Dziewulscy, Mackoś Stanisław.
  2. Dziś rozpoczyna się 52. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu, pod hasłem: Młodzi, trzeźwi i wolni. Celem tej inicjatywy jest wychowanie młodzieży w wolności od wszystkiego, co szkodzi i co oddala od szczęścia. Wsparcie i pomoc wychowawcza, jakiej młodzi ludzie potrzebują, by wzrastać w miłości i wolności dzieci Bożych, wymaga współdziałania wielu środowisk, w tym wspólnot Kościoła. Potrzebna jest nie tylko modlitwa, ale i dobry przykład.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post,trwający 40 dni czas pokuty i nawrócenia, intensywnej walki ze złem i jego pokusami poprzez post, jałmużnę i modlitwę. Rozpoczyna ten okres Środa Popielcowa: Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem w Niżnej Łące o 16.30, w Bóbrce o 18.00. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych (wszystkich, który ukończyli 14 rok życia) oraz post ilościowy (wszystkich,  którzy ukończyli 18 rok życia, a nie rozpoczęli 60). Rodzice powinni jednak zatroszczyć się, aby również dzieci były wprowadzane w autentycznego ducha pokuty. Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii będą 15 – 17 marca. Modlimy się o owocne przeżycie rekolekcji przez wszystkich Parafian.
  4. W piątek Droga Krzyżowa w Bóbrce o 16.30, w Niżnej Łące o 18.00. W niedzielę na Sumie poświęcenie i rozdanie modlitewników dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Po Sumie Gorzkie Żale.
  5. W poniedziałek, w święto św. Kazimierza, królewicza, zapraszam kandydatów do Bierzmowania z kl. VI, VII, VIII i III gim. wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie w domu ludowym.
  6. W piątek o 19.15 spotkanie OAZY. W piątek modlimy się w intencji kobiet.
  7. Msze św. w tygodniu, z wyjątkiem środy i piątku, o 17.00.
  8. Intencje mszalne:
PoniedziałekW intencji dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
Wtorek+ Józefa Bocheńska
Środa16.30 (NŁ) + Regina Guzik od sąsiadów

18.00 (B) + Julian Drewniak od Kazimierza Zazulskiego z dziećmi: Śmigiel i Kielar

Czwartek+ Józef Szydło w 1 r.śm.
Piątek16.30 (B) O zdrowie i błog. Boże dla kobiet od sołtysa i radnego Bóbrki

18.00 (NŁ) + Regina Guzik od rodz. Guzików i Nowaków z Miejsca Piastowego

Sobota+ Stanisława Dedowicz w 10 r.śm.
Niedziela7.30 + Antonina i Władysław Majchrzak

9.30 + Jan Przewłocki

11.30 W intencji Parafian