1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę od sprzątających – 100 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania następujące rodziny: Szmydowie, Pietruszkowie, Katarzyna Bocheńska, Kazimiera Borkowska, Ewa i Ryszard Bogaczykowie, Maria Kucza, Juraszkowie.
  2. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele, są to kolejne Kwartalne Dni Modlitw.
  3. W poniedziałek 13 maja wsp. NMP Fatimskiej, to święto tytułu kościoła filialnego w Niżnej Łące. W tym dniu Msza św. z nabożeństwem majowym w Bóbrce będzie o godz. 16.00. Uroczysta Msza św. w Niżnej Łące o 18.00, po niej procesja różańcowa wokół kościoła i Litania Loretańska.
  4. We wtorek po nabożeństwie spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. VI i VII.
  5. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i Akcji Katolickiej.
  6. W przyszłą niedzielę III Przeglądu Pieśni Maryjnych i Pielgrzymkowych w Bóbrce. Suma o godz. 14.00, a po Mszy św. koncert w wykonaniu solistów, scholi, zespołów i chórów oraz inne atrakcje – serdecznie zapraszamy.
  7. W tygodniu Msze św. z nabożeństwem majowym od wtorku do piątku o 18.00. W poniedziałek w Bóbrce o 16.00, w sobotę o 8.00 rano.
  8. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Stefania Pszonka od syna Ryszarda z rodziną
Wtorek+ Aneta Fineczka w 7 r.śm.
Środa+ Ewa Łukaszewska, Zofia i Edward
Czwartek+ Emil Wójtowicz w r.śm.
Piątek+ Emil Wójtowicz, jego rodzice i siostra
Sobota+ Władysław i Dorota Longawa
Niedziela7.30 + Helena i Józef Foremny

9.30 Dziękczynna za trzy lata kapłaństwa ks. Kazimierza Szydło z prośbą o dalsze łaski w posłudze kapłańskiej

14.00 W intencji Parafian