1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ukwiecenie ołtarzy i ofiarę na kościół w wys. 40 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Sobikowie, Lucyna i Tadeusz Babczyńscy, Roszyccy, Łaccy, Gromkowie, Wiktoria Zwierzańska, Obercowie, Małgorzata i Robert Babczyńscy.
  2. 4 lipca rozpoczęła się 39 Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W sobotę z Krosna wyszła grupa św. Jana. Pielgrzymka jest wydarzeniem archidiecezjalnym i każdy z nas może wziąć w niej udział. Oczywiście – nie wszyscy pieszo. Choroba, podeszły wiek, praca lub inne obowiązki uniemożliwiają wielu z nas realizację pragnienia obecności na pielgrzymce. Tych zatem zachęcamy do Duchowego Pielgrzymowaniana Jasną Górę z Radiem FARA. Duchowe pielgrzymowanie polega na wypełnianiu – stosownie do możliwości – niektórych praktyk pielgrzymkowych (uczestnictwo w Mszy Świętej, modlitwa różańcowa, itp.). Codzienne, wielogodzinne transmisje i relacje z trasy pielgrzymkowej oraz prowadzona na bieżąco strona internetowa pielgrzymka.przemyska.pl. W tym roku została zainicjowana przez Radio FARA „Diecezjalna Sztafeta Różańcowa”, która polega na tym, że o wyznaczonej godzinie cztery osoby z danej parafii w swoich domach będą się modlić na różańcu. Każda z nich odmówi inną część. W ten sposób w ok. 30 min. zostanie odmówiony cały różaniec.
  3. Jutro wsp. św. Jana z Dukli, patrona naszej Archidiecezji. Program odpustów w Dukli jest na plakacie w przedsionku kościoła. W przyszłą niedzielę przez Bóbrkę przechodzić będzie piesza pielgrzymka do Sanktuarium św. Jana z Dukli ok. godz. 7.00 – zachęcam do przyłączenia się do pielgrzymowania. Postój w Niżnej Łące będzie miała pielgrzymka Akcji Katolickiej.
  4. Pielgrzymka parafialna do Borku Starego (odwiedzimy też w Markowej – Muzeum Ulmów), 13 lipca w sobotę – wyjazd o 9.30 z Niżnej Łąki, później Bóbrka.
  5. Msze św. w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek o 18.00. wtorek, czwartek i sobota o 7.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek18.00 + Józef, Stanisława, Wanda, Tadeusz i Krystyna z rodziny Stańkowskich
Wtorek7.00 + Krystyna i Tadeusz Durda
Środa18.00 + Jan Malinowski i rodzice Katarzyna i Michał
Czwartek7.00 + Ks. Stanisław Motak
Piątek18.00 + Mieczysław Drzyzga od róży Ryszarda Bogaczyka
Sobota7.00 Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Haliny i Romana z prośbą o błog. Boże
Niedziela7.30 + Jan Kurek i Emilia Ciemała

9.30 + Kazimierz Szydło w 7 r.śm.

11.30 W intencji Parafian