1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ukwiecenie ołtarzy i ofiarę na kościół w wys. 50 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Dubielowie, Chłapowie, Bogusława Skrzęta, Kozakowie, Koziełowie, Rachwałowie, Klaudia i Damian Hućko.
  2. Dzisiaj o godz. 21.45 Radio FARA przeprowadzi transmisję czuwania nocnego z kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, w którym wezmą udział duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej z naszej archidiecezji. Następnie w poniedziałek, 15 lipca 2019 r., Radio FARA przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną z powitania pielgrzymów i Mszy Świętej na zakończenie 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z Bazyliki Jasnogórskiej. Początek transmisji o godz. 9.00.
  3. W związku ze wsp. św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. ofiary składane za tydzień z okazji błogosławieństwa pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  4. Msze św. w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek o 18.00. wtorek, czwartek i sobota o 7.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek18.00 O rychłą beatyfikację o. Hieronima Longawy i Rodziny Ulmów z Markowej od pielgrzymów do Borku Starego i Markowej
Wtorek7.00 + Maria Zajdel od sąsiadów i koleżanek p. Wityńskiej
Środa18.00 + Stefania Pszonka od Wolańskich
Czwartek7.00 + Mieczysław Drzyzga od koleżanek i kolegów z BWI Krosno
Piątek18.00 + Mieczysław Drzyzga od Ewy i Jana Szopa
Sobota7.00 + Wanda Nowak od syna Józefa i synowej Jolanty
Niedziela7.30 + Stanisław Woś w 6 r.śm.

9.30 Dziękczynna w 18 urodziny Krzysztofa z prośbą o błog. Boże

11.30 W intencji Parafian