1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 50 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Przewłoccy, Irena Szydło, Natalia Półchłopek, Baranieccy, Krystyna Hajduk, Beata Więcek, Edyta Jabłońska.
  2. W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. o godz. 8.00, a następnie przejście na spotkanie w szkole.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta, po niej spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. W piątek o 7.00 spowiedź i Msza św. w Niżnej Łące oraz odwiedzanie chorych w domach. O 18.00 w kościele parafialnym Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę o 19.30 Msza św. i nabożeństwo fatimskie I soboty w Niżnej Łące. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.
  4. W piątek po nabożeństwie zapraszam na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z kl. VII i VIII oraz ich rodziców.
  5. Msze św. w tygodniu o 18.00, w poniedziałek o 8.00. Intencje mszalne:
PoniedziałekO Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla uczniów i uczących w rozpoczynającym się roku szkolnym i katechetycznym
Wtorek+ Kazimiera i Jan Muroń
Środa+ Mirosław Chłap w 3 r.śm.
CzwartekW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDCz
Piątek7.00 + Władysław Tkaczyk

18.00 W pewnej intencji

Sobota18.00 W int. dziecka przyjmującego Chrzest

19.30 + Władysław Sajdak

Niedziela7.30 + Władysława, Stanisław i Tadeusz Lula w 8 r.śm. Władysławy

9.30 Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Jubilatki

11.30 W intencji dziecka, które przez Chrzest stanie się członkiem naszej rodziny parafialnej