1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ukwiecenie ołtarzy i ofiarę na kościół w wys. 60 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Świątkowie, Piękosiowie, Zielińska Łucja, Baranowie, Janasowie, Sępowie, Jabłeccy.
  2. Codziennie Msza św. z nabożeństwem różańcowym. Codziennie toczy się walka przeciw duchowym siłom zła działającym na tym świecie. Jeśli chcemy zwyciężać musimy się modlić. Bierzmy do ręki różaniec. W tym tygodniu szczególnie modlimy się w intencji misji Kościoła Katolickiego na wszystkich kontynentach oraz wszystkich misjonarzy, szczególnie z naszej Archidiecezji.
  3. Do prowadzenia różańca w tym tygodniu proszę: w poniedziałek Rada Parafialna, we wtorek Kręgi Domowego Kościoła, w środę Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, w czwartek uczniowie ze szkoły podstawowej, w piątek Róże Żywego Różańca, w sobotę Akcja Katolicka.
  4. We wtorek wsp. św. Jana Pawła II, w czwartek wsp. bł. Jana Wojciecha Balickiego.
  5. W sobotę 26.X Kongres Biblijny w Krośnie w Parafii św. Piotra i Jana. Serdecznie zapraszam wszystkich, którym drogie jest Pismo Święte do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Początek o 10.00, zakończenie Mszą św. o 14.00. Program Kongresu w przedsionku kościoła.
  6. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy – cofamy zegary o godzinę.
  7. Msze św. w tygodniu o 17.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Bolesław Mrozek od teściowej Zofii Bryła
Wtorek+ Bolesław Mrozek od Przemysława i Małgorzaty Jabłeckich
Środa+ Stanisław Zajdel
Czwartek+ Bolesław Mrozek od sąsiadów Jędrzejczyków, Tomachów, Kruków i Przytockich
Piątek+ Bolesław Mrozek od Marii i Zbigniewa Jabłeckich
SobotaW int. Szymona, Kazimierza Pomykała, przyjmującego sakrament Chrztu
Niedziela7.30 + Bronisław i Zofia Kurek

9.30 Stanisław Czelny w r.śm.

11.30 W intencji Parafian