1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 60 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Nowakowie, Szydłowie, Bogaczykowie, Monika i Piotr Bogaczykowie, Jabłeccy, Mrozkowie, Skarkowie.
  2. Jutro rocznica święceń biskupich ks. abpa Adama Szala, a we wtorek dzień jego imienin – obejmijmy naszą modlitwą głowę Przemyskiego Kościoła.
  3. Jutro odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Proszę zgłaszać osoby do odwiedzenia w zakrystii.
  4. We wtorek wigilia, dzień oczekiwania na Narodzenie Pańskie. Wieczorem zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy, przeżyjmy ją po chrześcijańsku: z modlitwą czytaniem fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa. Podzielmy się opłatkiem składając sobie życzenia, wybaczając krzywdy i urazy. Niech nie zabraknie śpiewu kolęd. O północy Pasterka.
  5. W środę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. jak w niedziele. Można uzyskać odpust zupełny za pobożne przyjęcie za pośrednictwem mediów błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi”
  6. W czwartek święto pierwszego męczennika św. Szczepana. Msze św. jak w niedziele.
  7. W piątek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza św. o 7.00. Od 9.00 rozpocznę wizytę duszpasterską w rodzinach Parafii. W piątek odwiedzę rodziny w Niżnej Łące od Murowańca do kaplicy. W sobotę od kaplicy do końca. Szczegółowy program wizyty duszpasterskiej umieszczony jest w przedsionku kościoła i na stronie internetowej Parafii.
  8. W sobotę święto św. Młodzianków męczenników, błogosławieństwo dzieci.
  9. W niedzielę święto Świętej Rodziny.
  10. Msze św. w poniedziałek i wtorek o 6.30. W środę i czwartek porządek Mszy niedzielny. W piątek i sobotę o 7.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Bolesław Mrozek od Andżeliki i Krzysztofa Jabłeckich z córkami
Wtorek+ Irena Kozubal w 1 r.śm.
Środa

Boże Nrodzenie

Pasterka + Ks. Stanisław Motak

7.30 + Helena Mermon

9.30 + Antoni i Teresa Nowak

11.30 W intencji Parafian

Czwartek

Św. Szczepana

7.30 + Maria Żurak i jej rodzice

9.30 + Adam Szydło i jego rodzice Franciszka i Antoni

11.30 + Bolesław i Maria Kaczan

Piątek+ Bolesław Mrozek od córki Anny z rodziną
Sobota+ Wanda Jaskółka od chrzestnej Małgorzaty ze Śląska
Niedziela7.30 + Józefa Habrat

9.30 Dziękczynno-błagalna za siostry i braci z róży Anny Szydło

11.30 W intencji Emilii, Amelii z Bóbrki i Adama z Niżnej Łąki, którzy przez Chrzest zostaną włączeni do wspólnoty Kościoła w naszej Parafii