1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 60 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Tadeusz Liwosz, Edward Serwiński, Wójcikowie, Kozubalowie, Uliaszowie, Krakosiowie, Leokadia Lewandowska.
  2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Dziś dzień liturgicznego wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara, modlimy się w intencji naszej archidiecezji. Po Mszy św. możliwość ucałowania relikwii św. Józefa Sebastiana.
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka, poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego.
  5. Pracownia konserwacji malarstwa i rzeźby ARTIFICIUM w Rzeszowie dokonała w czwartek wstępnych oględzin obrazów ze starego kościoła, które znajdują się w ołtarzykach na ścianach, w nawach bocznych naszego kościoła. Obraz Matki Bożej z Dzieciątkiem Jezus został wzięty do pracowni w celu dokładnych badań i ustalenia programu prac konserwatorskich.
  6. Msze św. w dni powszednie: poniedziałek, środa, piątek o 7.00; wtorek, czwartek, sobota o 17.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek 7.00 + Bolesław Mrozek od firmy Marpol Trans
Wtorek17.00 + Bolesław Mrozek od koleżanek i kolegów z firmy Magnus
Środa 7.00 + Bolesław Mrozek od koleżanek i kolegów z f. Magnus
Czwartek 17.00 + Bolesław Mrozek od pracowników SP w Jasionce
Piątek 7.00 + Irena Kozubal od synowej z rodziną
Sobota 17.00 + Irena Kozubal od sąsiadów
Niedziela7.30 + Irena Kozubal od OSP Bóbrka

9.30 + Aleksander i Helena w kol. r.śm.

11.30 W intencji Parafian