1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 50 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Dubielowie, Chłapowie, Bogusława Skrzęta, Kozakowie, Koziełowie, Rachwałowie, Klaudia i Damian Hućko.
 2. W poniedziałek wsp. św. Błażeja – błogosławieństwo jabłek. W środę wsp. św. Agaty – błogosławieństwo chleba, wody i soli.
 3. W poniedziałek spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. VII i VIII.
 4. W piątek spotkanie Oazy.
 5. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
 6. W piątek o 7.00 Msza św. w Niżnej Łące i odwiedzanie chorych w domach. O 17.00 Msza św. z nabożeństwem do Najśw. Serca Pana Jezusa w Bóbrce. Spowiedź codziennie pół godz. przed Mszą św.
 7. Dziś w Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej modlimy się szczególnie w intencji osób życia konsekrowanego z naszej archidiecezji – zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
 8. Od 16 lutego rozpocznie się parafialna katecheza przedmałżeńska. Zapraszam młodzież od 16 roku życia, dorosłych planujących ślub kościelny, na 6 spotkań, w kolejne niedziele, w godz. od 17.30 do 19.00. Spotkania będą się odbywać w Domu Ludowym w Bóbrce. Katecheza przedmałżeńska jest obowiązkowym przygotowaniem bliższym do sakramentalnego małżeństwa.
 9. Intencje modlitewne na luty:
  • ogólna: aby głos migrantów, którzy wpadli w ręce przemytników pozbawionych skrupułów, był usłyszany i wzięty pod uwagę.
  • diecezjalna – różańcowa: za chorych, aby w Eucharystii znajdowali umocnienie i uzdrowienie.
 10. Msze św. w dni powszednie: we wtorek, środę i sobotę o 7.00; pozostałe dni o 17.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Irena Kozubal od siostry Heleny
Wtorek7.00 + Irena Kozubal od Ewy z rodziną
Środa7.00 W int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDC
Czwartek+ Józefa Habrat od Stanisławy z rodziną
Piątek7.00 + Władysław Jaworski

17.00 + Irena Kozubal od rodziny Trybusów

Sobota7.00 + Katarzyna, Teodor, Roman, Kazimierz, Marian Zazulscy
Niedziela7.30 + Jerzy Wityński w 9 r.śm.

9.30 + Helena i Aleksander Wilk

11.30 W intencji Parafian