1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 50 zł – Bóg zapłać. W sobotę na 9.00 proszę następujące rodziny: Krystyna Mermon, Kłosowscy, Lidwinowie, Wojnarowie, Drzyzgowie, Henryk Pszonka, Kwaśnikowie.
  2. W Pod hasłem „Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach” przebiegać będzie tegoroczny Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu, który rozpoczyna się dzisiejszą niedzielą. Zachęcam do podjęcia abstynencji na Wielki Post i do wpisania się do Parafialnej Złotej Księgi Trzeźwościowej lub Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post,trwający 40 dni czas pokuty i nawrócenia, intensywnej walki ze złem i jego pokusami poprzez post, jałmużnę i modlitwę. Rozpoczyna ten okres Środa Popielcowa: Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem w Niżnej Łące o 16.00, w Bóbrce o 17.30. Popiół można zabrać dla tych, którzy nie mogą być w Popielec w kościele. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych (wszystkich, który ukończyli 14 rok życia) oraz post ilościowy (wszystkich,  którzy ukończyli 18 rok życia, a nie rozpoczęli 60). Rodzice powinni jednak zatroszczyć się, aby również dzieci były wprowadzane w autentycznego ducha pokuty. W tym roku w Wielkim Poście nie będzie rekolekcji parafialnych, ponieważ przygotowujemy się do Misji świętych. Cały ten czas wielkopostny niech  będzie przeżyty jako przygotowanie do Misji, które będziemy przeżywać od 26 kwietnia do 1 maja.
  4. Od środy do niedzieli wypadają Kwartalne Dni Modlitwy o ducha pokuty.
  5. W piątek Droga Krzyżowa i Msza św. w Niżnej Łące o 16.00, w Bóbrce o 17.30. W niedzielę po Mszy św. w Niżnej Łące i po Sumie w Bóbrce Gorzkie Żale.
  6. W piątek spotkanie Oazy. W sobotę o 11.00 próba scholi.
  7. Dziś o 17.30 w domu ludowym katecheza przedmałżeńska.
  8. Msze św. w dni powszednie: w poniedziałek, wtorek i w sobotę o 7.00, w czwartek o 17.00. Intencje mszalne:
PoniedziałekO Boże błog. dla Barbary w 18 rocznicę urodzin
Wtorek+ Irena Kozubal od rodziny Uliasz
Środa16.00 + Józef Czelny od Roberta z rodziną

17.30 + Dziękczynna w 24 rocz. ślubu Małgorzaty i Ryszarda z prośbą o dalsze Błog. Boże dla rodziny

Czwartek+ Krystyna, Franciszek, Tadeusz i Maria, w 5 r.śm. Krystyny
Piątek16.00 + Iwona Wernej od braci Piotra i Marcina

17.30 + Józefa Habrat od Zdzisławy Styś z rodziną

Sobota+ Zofia Stec w 18 r.śm.
Niedziela7.30 + Alfred i rodzice

9.30 + Jan Przewłocki

11.30 W intencji Parafian