1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 20 zł – Bóg zapłać. W najbliższą sobotę nie będzie sprzątania.
  2. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca przeżywane inaczej niż zwykle, bo w warunkach ograniczeń stanu epidemii. Nie będę odwiedzał chorych w domach. Posługa sakramentalna dla chorych możliwa jest tylko w formie Wiatyku – w sytuacji kiedy chory zbliża się do końca swego ziemskiego życia.
  3. W chodzimy w ostatni etap Wielkiego Postu, za tydzień Niedziela Palmowa, zachęcam do praktyk pokutnych: modlitwy, postu i jałmużny oraz udziału w radiowych rekolekcjach wielkopostnych. Osoby, które korzystają z dyspensy Ks. Abpa Adama od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. proszę o duchową łączność ze wspólnotą Kościoła za pośrednictwem transmisji Mszy św. w środkach masowego przekazu.
  4. Zachęcam do wzięcia udziału w rekolekcjach w Radiu Fara. Rekolekcje dla dzieci i dla młodzieży.
  5. Zapoznajmy się z Orędziem Metropolity Przemyskiego na Święte Triduum Paschalne 2020 dostępnym w internecie na stornie przemyska.pl i naszej stronie parafialnej.
  6. Każdego dnia o 20.30 odmawiajmy różaniec w rodzinach. Modlitwą obejmijmy osoby chore oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służby medyczne i sanitarne, prośmy o pokój serc i łaskę nawrócenia, o ustanie zagrożenia epidemiologicznego.
  7. Msze św. w dni powszednie o 18.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Józef Czelny od Grażyny i Mariana Sobótka
Wtorek+ Jan Jędrzejczyk i jego rodzice
ŚrodaW int. dusz w czyśćcu cierpiących od APDC
Czwartek+ Jan Jędrzejczyk w r.śm.
Piątek7.00 + Józef i Józefa Michalak

18.00 + Czesława i Henryk Bałuka w 1 r.śm. Czesławy od wnuczki Ksymeny z rodziną

Sobota+ Rozalia i Józef Białogłowicz i Katarzyna Turek
Niedziela7.30 + Maria i Jan Żurak

9.30 + Dorota i Władysław Longawa

11.30 W intencji Parafian