1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 130 zł. Bóg zapłać! Do sprzątania kościoła proszę na sobotę na godz. 9.00 następujące rodziny: Wojciech i Elżbieta Czarnotowie, Maria i Jan Czarnotowie, Frydrychowie, Żurakowie, Pikulowie.
  2. W związku z ostatnim zarządzeniem władz państwowych w sprawie walki z covid – 19, w naszej świątyni może uczestniczyć blisko 40 osób na nabożeństwach i mszach świętych.
  3. Pamiętajmy o wypełnieniu przykazania kościelnego o Komunii św. w okresie wielkanocnym, który trwa do 7.VI. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed mszą św.
  4. Zapraszam codziennie na nabożeństwo majowe o godz.18.00. W Niżnej Łące Msza św. z nabożeństwem majowym od poniedziałku do czwartku o 16.30.
  5. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).
  6. W środę rocznica święceń biskupich ks. bpa Stanisława Jamrozka, w czwartek rocznica ingresu ks. abpa Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
  7. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.
  9. I Komunia św. dzieci z kl. III będzie w Niedzielę Zesłania Ducha Św. 31.V o godz. 10.00.
  10. Msze Święte w tym tygodniu o 18.00, w sobotę o 16.00. Intencje mszalne:
PoniedziałekW 100-rocznice urodzin św. Jana Pawła II – dziękczynna za reaktywowanie Akcji Katolickiej w Polsce i 25 lat jej istnienia z prośbą o błog. Boże w jej działalności, za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie.
Wtorek+ ks. Stanisław Motak i jego rodzice
Środa+ Stanisława i Władysław Dobrzańscy
CzwartekDziękczynna w 25-lecie istnienia I Kręgu Domowego Kościoła w Parafii Bóbrka z prośbą o błog. Boże i opiekę MB Fatimskiej
PiątekDziękczynno-błagalna z róży Teresy Płatek
Sobota16.00 W int. dziecka przyjmującego Chrzest
Niedziela7.30 + Aleksandra i Mieczysław Drzyzga w 2 r.śm. Mieczysława

9.30 + Janusz Guzik

11.30 W intencji Parafian

 

Niżan Łąka 16.30
Poniedziałek+ Iwona Wernej od teściów
Wtorek+ Iwona Wernej od przyjaciół
Środa+ Józef Czelny od siostry Haliny z rodziną
Czwartek+ Józef Czelny od Zuzanny i Marka Bober z rodziną