1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 210 zł – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00  proszę do sprzątania następujące rodziny: Sobikowie, Lucyna i Tadeusz Babczyńscy, Łacka Stanisława, Gromkowie, Wiktoria Zwierzańska, Obercowie, Małgorzata i Robert Babczyńscy, Roszyccy.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała – codziennie procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  3. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, przeniesiona z 24.06 ze względu na uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. W tym dniu o 18.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. To również zakończenie oktawy Bożego Ciała – poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  4. W piątek uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Odpustowa Najśw. Serca Pana Jezusa. Suma Odpustowa o 11.30 z procesją eucharystyczną – zapraszam poczty sztandarowe Szkoły Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza i OSP, do obrazów i feretronów panie z Zespołu Śpiewaczego Bobrzanie, KGW Bóbrki i Niżnej Łąki, młodzież, do sztandarów i baldachimu druhów OSP, do chorągwi panów z Rady Parafialnej. dzieci: chłopcy do dzwonienia, dziewczynki do sypania kwiatów. Dzieci komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych.
  6. Intencje mszalne:
Poniedziałek+ Jerzy Kobak w 1 r.śm.
Wtorek+ Bronisława daniel od córki Jolanty z mężem Krzysztofem
Środa+ Dorota Pukajło od sąsiadów: Dubiel, Chłap, Kasprzyk, Skrzęta, Rachwał
CzwartekDziękczynno-błagalna na zakończenie roku szkolnego
Piątek16.30 NŁ + Elżbieta Szydło od wnuczki Oli z rodz.

18.00 B + Stanisława i Jan Przewłoccy i ich rodzice

Sobota16.30 NŁ + Ryszard Gazda Od Komitetu Kościelnego

18.00 B + Franciszek Longawa w 18 r.śm.

Niedziela7.30 + Emilia i Adolf Pęcak

9.30 + Stanisława Nowak od wnuczki Natalii z rodz.

11.30 1) W intencji Parafian

2) Dziękcz. w 25 rocz. święceń kapłańskich ks.

proboszcza