1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół w wys. 100 zł i 300 zł na kwiaty – Bóg zapłać! W sobotę na godz. 9.00  proszę do sprzątania następujące rodziny: Zuzakowie, Jakubowscy, Justyna Głód, Kazimiera Gawron, Irena i Jan Płatkowie, Dorota i Henryk Majchrzakowie, Łukasz i Marzena Majchrzakowie,  Ewa i Krzysztof Płatkowie.
  2. Zaproszenia:
  • na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin do Królowej Rodzin w Jarosławskiej Kolegiacie, która odbędzie się 8 października 2022 r.
  • na coroczną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca, która odbędzie się w sobotę1 października 2022 r. w Parafii pw. św. Marcina w Przysietnicy.
  1. W sobotę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Odmawiajmy różaniec, najlepiej w kościele przed Najśw. Sakramentem, a kto nie może to w domu z rodziną lub indywidualnie. Za odmówienie różańca w kościele można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Jest to I sobota miesiąca: w Niżnej Łące o 16.00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe I soboty. W Bóbrce o 18.00 Msza św., na której zostaną poświęcone i rozdane różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe
  2. W przyszłą niedzielę, I miesiąca, po Mszach św. Adoracja Najśw. Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W sobotę 8 października przypada 150 rocznica urodzin sługi Bożego o. Hieronima Longawy. Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do Niżnej Łąki na Mszę św. 8.X o 16.00. Mszy św. będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi o. Roman Bakalarz, dominikanin z Borku Starego.
  4. Msze św. w tym tygodniu o 18.00, w poniedziałek o 17.00. Intencje mszalne:
Poniedziałek17.00 + Zenon Bogaczyk
Wtorek+ Maria Marszał od r. Białogłowicz z Wietrzna
Środa+ Marian i Romualda Woś oraz ich rodzice
Czwartek17.00 NŁ + Irena Tkaczyk w 2 r.śm. od syna i synowej

18.00 B + Stanisław Sęp od Stefana Luli z rodz.

Piątek+ Bronisława Daniel od Jarka i Ani Daniel
Sobota16.00 NŁ + Stanisława Nowak od wnuczki Katarzyny z rodz.

18.00 B + Wanda i Władysław Lula w 1 r.śm. Wandy

Niedziela7.30 + Alfred Turek

9.30 + Artur Kafel

11.30 W intencji Bianki, Edyty, która przez Chrzest zostanie włączona do Kościoła